מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

27472 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 658 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

דקל על החוף

(נופים)

154 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 5 הצבעות

לנסוע איתנו לחוף ים הקריבי מדהים ולהירגע בחוף הים בצלו של עץ דקל. אתה לא צריך להוציא כסף או לנסוע רחוק! אנו נביא את היופי ושלווה של הים הקריבי למסך של המחשב שלך. כמו כן, תוכל להאזין בשלווה גלי הים מתנפצים על חוף החול הלבן, כי זה שומר מסך שילב צליל. כפי שניתן לראות, מסך הקיץ שלנו יעזור לכם ליצור אווירה לתת לך את הים קצת יותר קרוב אם אתה לא בחופשת הקיץ. לרענן את עצמך להודות חופשי אלינו!

3d אנימציה מפלים

(מפלים)

582818 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114481 הצבעות

אין דבר יותר אטרקטיבי מאשרמפל של מים נופלים מלמעלה עלאגם קטן . עם שומר מסך זה בחינם , תוכל ליהנותמגרפיקת 3D החדשה של שומר המסך הפופולרי ביותר שלנו , מפלי האנימציה 3D אלה. אפקטי המים הם לא פחות מאשר מדהיםוהסצנה מתעוררת לחיים עם דגי 3D , תוכים, יונקי דבש , פרפריםושפיריותוצלילים מרגיעים, מרגיעים של הטבע. אם אתה אוהב את זה שומר מסך , אז אתה יכול גם להוריד אותו למחשב ולשתף אותולשאר העולם ! תגידו לחברים והמשפחה שלך על המסך הזה על פייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת שאתה רוצה!

סמיילי שעון

(שעונים)

3403 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 204 הצבעות

דרך הטובה ביותר תמיד יודעים את הזמן עם מסך אלה. עם שעון על המסך שלך, אתה יכול לראות את השעה באופן שונה מאשר שעונים המסורתית. במקרה זה, את שומר המסך הוא סמיילי מצחיק המציין את הזמן עם הידיים, עם סגנון ילדותי חיובית.

דיסני הקפוא

(דיסני)

1144 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 46 הצבעות

אם אתה מעריץ גדול של סרטים של וולט דיסני, אתה לא יכול לפספס ירקות קפואים, סרט מתרחש בממלכתו של Arendelle קפואה. אנחנו יכולים לראות את אלזה, מלכת השלג, לבושה בשמלה כחולה וגביש שלג בידו, ואנה, אחותה הקטנה. זה מופיע גם אולף, איש שלג מצחיק, בעוד שלג קטן נופל על כולם. סרט דיסני החדש הזה הוא בהשראת את האזורים הקרים של הרי האלפים, במרכז אירופה. עם המסך חינם שלנו אתה יכול לנסוע לארצות רחוקות, מבלי לעזוב את האתר.

מפל של נחל

(מפלים)

67363 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 9817 הצבעות

שומר מסך חינם של מפל מים באמצע יער, צמחים, עצים ופרחים עם מפל קטן מתחת למים בליווי מוסיקה מרגיעים וקולות של מים. מומלץ מאוד למי שמחפש מפלט של שלווה בעיצומו של החיים העמוסים שלך. אם אתה רוצה, אתה יכול לחלוק את המים המרגיעים אלה וצלילים עם חברים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר או ב-Google +, כך שאחרים יוכלו לגלות ולא לפספס את זה. טבע מגיע לשומר המסך שלך עם מים בסתיו קרוב ובעלי החיים האלה כל כך יפים.

מפלים טבעיים

(מפלים)

270597 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45918 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

להרוס

(אניות)

9889 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 853 הצבעות

לראות את שרידיו העצובים של סירת דיג ישנה זו שקעה באוקיינוס​​, מוקף בכרישים.העדים היחידים לתאונה מאיימים כרישים שוחים סביב האזור. חורבות ימיות אתה יכול להסתיר את אוצרות אבודות ומעולם לא התאוששו עשירות. אוצרות שקועות של האוקיינוס.סירת דיג שקעה ושקעה בים, אנו יכולים לראות את שרידי מנוחת הספינה על קרקעית הים, מוקפת בסלעים, דגים וכרישים.

מטוסים

(מטוסים)

29316 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 4662 הצבעות

שומר מסך עבור אוהדים של מטוסים שבו אנו רואים מטוסים שונים טסים חברות תעופה מסחריות. דגמים שונים של חברות שונות הם מטוסים טסים בשמיים. מטוסי נוסעים באוויר של החברות הגדולות בעולם ובשתי היצרניות הגדולות איירבוס ובואינג. שומר מסך שגורם לך לרצות ללכת.

מטריקס

(סרטים)

11299 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1778 הצבעות

שומר מסך זה בחינם הוא די מסוים, זה כמו טפט מטריקס הטיפוסי, רק זה אחד יש אפקט להבה בצבע הירוק.האותיות נשארות עדיין, אבל זה כאילו צג המחשב שבו הם נמצאים, בערו מבפנים. כמו כן, המכתבים מהלוגו של מטריקס הם על גבי כל שאר האותיות הקטנות. אם אתה אוהב את הטרילוגיה מטריקס, אז אתה תאהב את זה שומר מסך, ולכן אל תהסס להוריד אותו ולשתף אותו עם כולם ברשתות החברתיות!