מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

55216 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1364 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

עץ חג המולד בעיר

(חג המולד)

12302 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 252 הצבעות

האם אתה אוהב את עצי חג המולד? כאשר חג המולד מגיע בכל הערים מלאות בקישוטי חג המולד ובמרכזה של העיר הזו יש לשים עץ חג המולד ענק בכיכר. במסך זה שומר אנו רואים כי העיר מקושטת בעץ חג המולד ענק במקום שבו יש גם שלג ושלג שנופל על הבתים המוארים.עץ חג המולד ענק הממלא את כיכר העיר וסצנת חג המולד הצבעונית.

אורות של עץ חג המולד

(חג המולד)

45546 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5167 הצבעות

שומרי מסך לחג מולד צדדים שבו אנו רואים קישוט עץ חג מולד עם אורות צבעוניים ושורה של אורות ריקודים מסתובבת.עץ חג המולד המואר בשפע של אורות צבעוניים וקישוטים אחרים: התחומים צבעוניים, סרטים צבעוניים, כוכבים וקשתות.המסורת היא לשים מתנות לילדים מתחת לעץ, שנשלח על ידי האגדה החכמים או סנטה קלאוס שלוש בהתאם לאזור שבו אתה נמצא. מוסיקה של חג המולד מלווה את שומר המסך.

ערב חג המולד

(חג המולד)

148531 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 22339 הצבעות

זוכר את ההתרגשות של ערב חג המולד! הכל מוכן ורגוע יורד. הפעל את המסך שלך לאותו ערב שקט עם לילה שלפני חג המולד שומר מסך.האורות על עץ חג המולד להבהב כמו השלג נופל בשלווה מחוץ לחלונות.האח דולק בזמן שהחתול שוכב באמצע החדר, מקושט לחג המולד.סצנה מלאה חום שבהחלט מייצגת את האווירה של ערב חג המולד. הכל מוכן ליהנות היום המיוחד הזה.

סצנת חג המולד

(חג המולד)

79380 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 10742 הצבעות

נוף מושלג שומרי מסך בחג המולד, בית בכפר עם קישוטי חג המולד שבו אתה יכול ליהנות מהמוזיקה של שירי חג תוך כדי הצפייה בשלג יורד, עובר בעלי חיים ואפקטים של תאורה. מושלם לשומר מסך חג המולד. בכיכר הכפר, את כל הבתים מוארים עם משפחות לחגוג את הלילה הזה של חגיגה ומשפחה. כל בתי העיצוב שלהם ומכוסים בשלג יורד.

בית ערב חג המולד

(חג המולד)

6090 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 202 הצבעות

בית מואר טיפוסי המכוסה בשכבה עבה של שלג, שמקבלת בברכה את החג הזה, מלא שמחה, מפגשים משפחתיים, צחוק ומזמורי חג המולד.הבית מקושט באורות צהובים המקיפים את כל החזית וגג. בחוץ יש עץ חג מולד יפה עם אורות מהבהבים, זרים וכדורים לבנים. זוהי סצנת חג המולד מאוד מרגיע, אנחנו יכולים לראות איך העשן עולה בארובה.האורות בחדר מופעלים לסירוגין.

עץ חג המולד ושלג

(חג המולד)

468292 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 82402 הצבעות

מכרז שומר מסך חג המולד עם עץ חג המולד בחצר האחורית שלנו בנוף מושלג עם שלג וקישוטים לחג המולד. שעונים כמו השלג נופל ובעלי החיים נמצאים בצג תוך כדי האזנה למוזיקה של שירי חג המולד קלאסי.השלג נופל על נוף זה חג המולד.עץ חג המולד הוא כל מעוטר ואורות צבעוניים ב. יש שלג כובע, כפתורים עשויים אבן ועיניים, פה והאף.

סקי האב, חג המולד

(חג המולד)

10593 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 757 הצבעות

אנימציה מצחיק של אבא חג מולד סקי באתר סקי. אחרי כל העבודה הקשה שלו הפצת מתנות חג המולד לילדים במהלך הלילה של 24 בדצמבר, זה נורמלי שהוא זקוק לחופשה כדי לנוח. הוא אמר כי סנטה קלאוס גר בקוטב הצפוני, שבו שלג נופל בשפע. בתמונה אנו רואים סנטה קלאוס לבושים בבגדים האדומים והלבנים שלו עם שני מגלשיים ושני קטבים.הרקע הוא אזור מושלג עם עצי אשוח. מושלם לאוהבי סקי!

סנטה קלאוס על הירח

(חג המולד)

18676 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1950 הצבעות

שומרי מסך אנימציה סנטה קלאוס יושבים על הירח, לוקח הפסקה לפני שתמשיך בחלוקת מתנות חג המולד לילדים. הוא לובש שק הקסם שלו מלא צעצועים לסחוב את כל הבתים לכל הילדים שהיו טוב.הירח והכוכבים מאירים את הלילה החשוך. שומר מסך מצחיק חג המולד מלווה במוסיקה רכה. גלי סנטה קלאוס מהירח שכבר שוכב לנוח.שמי הכוכבים לזרוח מעל העננים.

יציב לבית לחם

(חג המולד)

22030 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2820 הצבעות

ייצוגים אמנותיים שונים של הולדתו של ישו באורווה בבית לחם שבו מרים הבתולה ילדו את בנו של אלוהים. באותו היום הוא חגג ביום 25 בדצמבר עם מסיבת חג המולד. סצנות דתיות להולדתו של ישו בבית לחם, עם מרי אמו, האמגושים ואנשי דת אחרים. יצירות אמנות של המשפחה הקדושה. שומרי מסך חג המולד, מלווים בקול פעמונים שהודיעו החג הנפלא הזה.