מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

50109 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1198 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

3d אנימציה מפלים

(מפלים)

586333 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114569 הצבעות

אין דבר יותר אטרקטיבי מאשרמפל של מים נופלים מלמעלה עלאגם קטן . עם שומר מסך זה בחינם , תוכל ליהנותמגרפיקת 3D החדשה של שומר המסך הפופולרי ביותר שלנו , מפלי האנימציה 3D אלה. אפקטי המים הם לא פחות מאשר מדהיםוהסצנה מתעוררת לחיים עם דגי 3D , תוכים, יונקי דבש , פרפריםושפיריותוצלילים מרגיעים, מרגיעים של הטבע. אם אתה אוהב את זה שומר מסך , אז אתה יכול גם להוריד אותו למחשב ולשתף אותולשאר העולם ! תגידו לחברים והמשפחה שלך על המסך הזה על פייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת שאתה רוצה!

ישן גור

(בעלי חיים)

2195 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 41 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

מסך שבור

(3d-desktop אפקטים)

5961 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 203 הצבעות

זה שומר מסך חינם יגרום לך להאמין שהמסך של המחשב שלך שבור. כל המסכים השטוח להיראות כך כשהם שבורים.החלק הטוב ביותר הוא שהסדקים יופיעו על גבי החלונות ותוכניות שיש לך פתוח באותו הזמן.בפנל שטוח, אם LCD או LED, הם חייבים להיות זהירים מאוד. כל השפעה קטנה יכולה לגרום לניזק בלתי הפיך. גם בעת הניקוי יש צורך להשתמש במטלית עדינה כדי להימנע מגרד את המסך. כאן אתה רואה את ההשפעות של מכה או זעזוע על המסך. אם אתה רוצה להקניט את החברים שלך להתקין את שומר מסך במחשב שלך וליהנות מצפייה בתגובותיהם.

הנוקמים 2012

(סרטים)

2142 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 83 הצבעות

בשומר מסך זה בחינם אתה יכול לראות את התמונות, יצירות אמנות ותמונות הטובות ביותר של סרט מארוול הנוקמים.הסרט היה שחרור באמצע 2012 עם הקפטן אמריקה, איירון מן, ת'ור והאלק, בין יתר. אם אתה אוהד טוב של מארוול, או הנוקמים, או שניהם, אתה צריך ללכת לראות את הסרט ולהוריד שומר מסך זה.סרט גיבור עם אפקטים מיוחדים מדהימים והרבה פעולה. קדימה, לחלוק אותו עם כולם ברשתות החברתיות האהובות עליכם! זהו סרט שאסור להחמיץ, וגם תמונות של הגיבורים אלה.

כדור הארץ שלנו

(שטח ו אסטרונומי)

1586 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 23 הצבעות

הכוכב הזה שמסתובבת הוא העולם שבו אנו חיים, כדור הארץ.במסך זה יש כוכב הלכת שלנו לזרוח נחמד תוך כדי סיבוב באיטיות. אתה יכול לראות את כדור הארץ פונה על מסך המחשב בכל פעם שאינה פעיל במשך זמן מה. מוצר זה אנימציה מאוד מרגיעה ושלווה שייתן לי סגנון מתוחכם למדי לשולחן העבודה שלך. נראה שיש גרסת הולוגרמה של כדור הארץ, על משטח שטוח כפלטפורמה. כדור הארץ הוא כוכב הלכת השלישי של מערכת השמש בתוך איזור החיים שלו. ראה כדור הארץ במסך המחשב שלך.

שעון פשוט

(שעונים)

12181 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 439 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מפל מים

(מפלים)

7548 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 169 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

דקל על החוף

(נופים)

2042 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 52 הצבעות

לנסוע איתנו לחוף ים הקריבי מדהים ולהירגע בחוף הים בצלו של עץ דקל. אתה לא צריך להוציא כסף או לנסוע רחוק! אנו נביא את היופי ושלווה של הים הקריבי למסך של המחשב שלך. כמו כן, תוכל להאזין בשלווה גלי הים מתנפצים על חוף החול הלבן, כי זה שומר מסך שילב צליל. כפי שניתן לראות, מסך הקיץ שלנו יעזור לכם ליצור אווירה לתת לך את הים קצת יותר קרוב אם אתה לא בחופשת הקיץ. לרענן את עצמך להודות חופשי אלינו!

אלזה קפואה

(דיסני)

586 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 14 הצבעות

להגן על המחשב עם כוחות קסם מדהימים של אלזה, הגיבור של קפוא! זה נסיכת דיסני מופיעה בסצנה הזאת מתמכרת כוחות הקרח שלו, ואתה יכול לראות שיוצא מהידיים שלהם פיצוץ גדול של כפור וקרח, מילוי בכל רחבי גבישי שלג קטנים המגנים על מסך המחשב שלה. לאחר שחי בילדות של סודות ופחדים, עכשיו אלזה היא אישה מאוד בטוחה מבוגרת מחפשת רק בשלום עם עצמו, בלי לפגוע באף אחד.