מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
ערב חג המולד

(חג המולד)

147225 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 22305 הצבעות

זוכר את ההתרגשות של ערב חג המולד! הכל מוכן ורגוע יורד. הפעל את המסך שלך לאותו ערב שקט עם לילה שלפני חג המולד שומר מסך.האורות על עץ חג המולד להבהב כמו השלג נופל בשלווה מחוץ לחלונות.האח דולק בזמן שהחתול שוכב באמצע החדר, מקושט לחג המולד.סצנה מלאה חום שבהחלט מייצגת את האווירה של ערב חג המולד. הכל מוכן ליהנות היום המיוחד הזה.

עץ חג המולד בעיר

(חג המולד)

10988 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 221 הצבעות

האם אתה אוהב את עצי חג המולד? כאשר חג המולד מגיע בכל הערים מלאות בקישוטי חג המולד ובמרכזה של העיר הזו יש לשים עץ חג המולד ענק בכיכר. במסך זה שומר אנו רואים כי העיר מקושטת בעץ חג המולד ענק במקום שבו יש גם שלג ושלג שנופל על הבתים המוארים.עץ חג המולד ענק הממלא את כיכר העיר וסצנת חג המולד הצבעונית.

אורות של עץ חג המולד

(חג המולד)

44268 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5147 הצבעות

שומרי מסך לחג מולד צדדים שבו אנו רואים קישוט עץ חג מולד עם אורות צבעוניים ושורה של אורות ריקודים מסתובבת.עץ חג המולד המואר בשפע של אורות צבעוניים וקישוטים אחרים: התחומים צבעוניים, סרטים צבעוניים, כוכבים וקשתות.המסורת היא לשים מתנות לילדים מתחת לעץ, שנשלח על ידי האגדה החכמים או סנטה קלאוס שלוש בהתאם לאזור שבו אתה נמצא. מוסיקה של חג המולד מלווה את שומר המסך.

עץ חג המולד ושלג

(חג המולד)

467433 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 82384 הצבעות

מכרז שומר מסך חג המולד עם עץ חג המולד בחצר האחורית שלנו בנוף מושלג עם שלג וקישוטים לחג המולד. שעונים כמו השלג נופל ובעלי החיים נמצאים בצג תוך כדי האזנה למוזיקה של שירי חג המולד קלאסי.השלג נופל על נוף זה חג המולד.עץ חג המולד הוא כל מעוטר ואורות צבעוניים ב. יש שלג כובע, כפתורים עשויים אבן ועיניים, פה והאף.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

48937 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1167 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

סקי האב, חג המולד

(חג המולד)

9962 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 747 הצבעות

אנימציה מצחיק של אבא חג מולד סקי באתר סקי. אחרי כל העבודה הקשה שלו הפצת מתנות חג המולד לילדים במהלך הלילה של 24 בדצמבר, זה נורמלי שהוא זקוק לחופשה כדי לנוח. הוא אמר כי סנטה קלאוס גר בקוטב הצפוני, שבו שלג נופל בשפע. בתמונה אנו רואים סנטה קלאוס לבושים בבגדים האדומים והלבנים שלו עם שני מגלשיים ושני קטבים.הרקע הוא אזור מושלג עם עצי אשוח. מושלם לאוהבי סקי!

סצנת חג המולד

(חג המולד)

78650 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 10725 הצבעות

נוף מושלג שומרי מסך בחג המולד, בית בכפר עם קישוטי חג המולד שבו אתה יכול ליהנות מהמוזיקה של שירי חג תוך כדי הצפייה בשלג יורד, עובר בעלי חיים ואפקטים של תאורה. מושלם לשומר מסך חג המולד. בכיכר הכפר, את כל הבתים מוארים עם משפחות לחגוג את הלילה הזה של חגיגה ומשפחה. כל בתי העיצוב שלהם ומכוסים בשלג יורד.

בית ערב חג המולד

(חג המולד)

5388 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 184 הצבעות

בית מואר טיפוסי המכוסה בשכבה עבה של שלג, שמקבלת בברכה את החג הזה, מלא שמחה, מפגשים משפחתיים, צחוק ומזמורי חג המולד.הבית מקושט באורות צהובים המקיפים את כל החזית וגג. בחוץ יש עץ חג מולד יפה עם אורות מהבהבים, זרים וכדורים לבנים. זוהי סצנת חג המולד מאוד מרגיע, אנחנו יכולים לראות איך העשן עולה בארובה.האורות בחדר מופעלים לסירוגין.

יציב לבית לחם

(חג המולד)

21279 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2800 הצבעות

ייצוגים אמנותיים שונים של הולדתו של ישו באורווה בבית לחם שבו מרים הבתולה ילדו את בנו של אלוהים. באותו היום הוא חגג ביום 25 בדצמבר עם מסיבת חג המולד. סצנות דתיות להולדתו של ישו בבית לחם, עם מרי אמו, האמגושים ואנשי דת אחרים. יצירות אמנות של המשפחה הקדושה. שומרי מסך חג המולד, מלווים בקול פעמונים שהודיעו החג הנפלא הזה.

ערב חג המולד

(חג המולד)

4155 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 101 הצבעות

נוף של תאורת עץ טבעית חג מולד עם אורות צבעוניים וכוכבים. ברקע ניתן לראות הרים מושלגים בשמי זרועות כוכבים. לחגוג עם זה שומר מסך ערב חג המולד, הערב או כל היום שלפני יום חג המולד. זה לילה זרוע כוכבים, אנו יכולים גם לראות כמה כוכבים נופלים בשמיים. זוהי חגיגה תרבותית משמעותית עבור רוב העולם המערבי והוא ציין באופן נרחב כחג מלא או חלקי בציפייה ליום חג המולד.בשומר מסך זה בחינם אנו יכולים לראות עץ חג מולד בלילה, מתחת לשמיכה של שלג.