מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

45409 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1064 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שקיעה בים

(נופים)

1154 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 66 הצבעות

שומר מסך של שקיעה בלב הים, עם הצבעים השונים כאשר השמש השוקעת משתקפת למטה בים רגוע. ליהנות ממנוחת שקיעה על המסך של המחשב שלך עם שומר מסך זה בחינם. אחד המקומות הטובים ביותר שבו אתה טוב יותר יכול ליהנות משקיעה על שפת הים. האם אתה יכול לראות אנימציה זה מכילה מגוון של צבעים שונים, אשר נגרמים כאשר השמש השוקעת מאחורי האופק.הים שקט, ויש אבל להתנפח קל.המים משקפים את אור השמש כמו מראה גדולה.

כנף של מטוס

(מטוסים)

12156 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1224 הצבעות

איפה היית רוצה לנסוע? לקפוץ על המטוס הדמיוני הזה וליהנות מהטיסה מעל הכנף של מטוס. אם אתה מסתכל החוצה מהחלון של המטוס, אתה יכול לראות את הכנף של המטוס חוצה את השמים הכחולים עם עננים לבנים גדולים. אם אתה אוהב לנסוע על ידי מטוס, זה שומר מסך הוא בשבילך. אם אי פעם היה לך את היכולת לישון טיסה במטוס כולו, שומר מסך זה עשוי להיות שימוש טוב אם אתה צריך להירגע. אם אתה רוצה לנסוע ולטוס רכישת כרטיסי הטיסה הזול שלך על flightsmania.com .

שעון פשוט

(שעונים)

11161 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 421 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

שעון של ציפורים

(שעונים)

33064 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 4361 הצבעות

שומר מסך של שעון אנלוגי על רקע של ציפורים ונוף ימי.צבע השולט של שומר מסך זה הוא כחול.השעון ממלא את המסך ומסביב לשעון ניצבי ציפורים שונות. כפי שניתן לראות, במסך זה שומר את השעה הנוכחית הוא ציין בכל העת, בהתאם לזמן כדי לבדוק אם המחשב שלך. עם מוצר זה אתה יכול לקבל שעון אנלוגי עם ציפורים על המסך, עם גלי האוקיינוס ​​השקטים מאחוריו וקבוצה קטנה של עננים ברקע של התמונה.

חופשת קיץ

(& מזג אויר עונות השנה)

560 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5 הצבעות

האם אתה מצפה לנהנה הקיץ? עם זה שומר מסך תוכל להרגיש את התחושות שמשדר חופשת הקיץ, שבו אתה יכול לראות איך בחורה מאוד ברת מזל היא שיזוף בשלווה בגן עדן החוף הקריבי. את עצי דקל גבול החול של החוף, עם ים רגוע מאוד ושמיים כחולים בהירים, יום מושלם למתחיל לקבל קצת שיזוף על העור, בזמן שיש כמות גדולה של קרם הגנה תמיד בציון גבוה של הגנה . להשאיר את הצרות שלך ואת הלחץ שלך בבית, ולנסוע איתנו אפילו בלי לקום מהכיסא שלך! לכל מי שלא יכול לצאת לחופשה, אנו מביאים לכם את השמש ואת החוף למחשב הביתי שלך, ואפילו בלי לבקש דבר בתמורה!

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

374591 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54133 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

הנוקמים 2012

(סרטים)

1868 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 80 הצבעות

בשומר מסך זה בחינם אתה יכול לראות את התמונות, יצירות אמנות ותמונות הטובות ביותר של סרט מארוול הנוקמים.הסרט היה שחרור באמצע 2012 עם הקפטן אמריקה, איירון מן, ת'ור והאלק, בין יתר. אם אתה אוהד טוב של מארוול, או הנוקמים, או שניהם, אתה צריך ללכת לראות את הסרט ולהוריד שומר מסך זה.סרט גיבור עם אפקטים מיוחדים מדהימים והרבה פעולה. קדימה, לחלוק אותו עם כולם ברשתות החברתיות האהובות עליכם! זהו סרט שאסור להחמיץ, וגם תמונות של הגיבורים אלה.

אקווריום עם דגים

(פיש & אקווריומים)

22 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 1 הצבעות

האם אתה נוסטלגי שיש קערה עם דגים בתוך ?, למרבה המזל הנה שומר מסך עם דגים באקווריום ללא דגים זה יהיה למות, כי זה וירטואלי, אינו זקוק לטיפול, לא חל שינויי מים, או מים שליטת pH. אם אתה רוצה יש לי דגים באקווריום, טוב יותר לצפות במסך זה, ללא תשלום, הדגים לא מתים, חיים וגם למלא את המסך של המחשב שלך.

שמש מאחורי כדור הארץ

(שטח ו אסטרונומי)

1071 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 15 הצבעות

לנסוע למקום ולראות את השמש מאחורי להסתיר את כדור הארץ עם שומר מסך זה בחינם. אם אתה אוהב להסתכל על השמים והם מתעניייינים באסטרונומיה ובכוכבים, זה שומר מסך של כדור הארץ מסתובב על ציריו יפתח חלון אל חלל החיצון. אסטרולוגיה ליהנות במחשב שלך, לדאוג לצג המחשב כאשר הוא אינו בשימוש. כדור הארץ (או ארץ) הוא כוכב לכת במערכת השמש, השלישי במרחקו מהשמש, והחמישי בגודלו במערכת.