מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

34521 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 841 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

8655 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 373 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מפלים טבעיים

(מפלים)

272106 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45963 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

עץ חג המולד בעיר

(חג המולד)

6969 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 122 הצבעות

האם אתה אוהב את עצי חג המולד? כאשר חג המולד מגיע בכל הערים מלאות בקישוטי חג המולד ובמרכזה של העיר הזו יש לשים עץ חג המולד ענק בכיכר. במסך זה שומר אנו רואים כי העיר מקושטת בעץ חג המולד ענק במקום שבו יש גם שלג ושלג שנופל על הבתים המוארים.עץ חג המולד ענק הממלא את כיכר העיר וסצנת חג המולד הצבעונית.

מפלי הניאגרה

(מפלים)

18029 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2397 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

ישן גור

(בעלי חיים)

724 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 21 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

אח חג המולד

(חג המולד)

10440 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1140 הצבעות

עץ חג המולד מקושט להפליא, כל המתנות עטופות, והגרביים תלויים. עכשיו זה רק זמן כדי להתכרבל עם יקיריהם ולהישאר חמים על ידי האח. אתה יכול ממש להרגיש את החום המגיע מזה שומר מסך.האמת היא שאח יוצר אווירה נעימה בכל בית, אבל אם אנחנו רואים גם בקישוטי חג המולד, כי הם בסצנה הזאת, המקום המושלם ליהנות מחברתם של סביבת יקיריכם, המשפחה שלך וליצור חברים.

אש האריה

(בעלי חיים)

5800 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 986 הצבעות

בשומר מסך זה בחינם יש לך תמונה גדולה של אריה מעל כדור אש בוער.הצבע הכתום יאיר את המסך שלך כאילו צג המחשב שלך שעלה באש. למרות שזה אולי נראה כמו נמר ממבט ראשון, זה אריה שתפס את הצבע הכתום של הלהבות. אם אתם אוהבים אריות ושומרי מסך מקוריים, אז אתה חייב להוריד את שומר המסך, ואם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשתות החברתיות האהובות עליכם!

שעון יד

(שעונים)

423 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 2 הצבעות

עם שומר מסך בחינם זה של שעון, תוכל לראות את כדור ארץ כדור הארץ מסתובב. זה שומר מסך מאוד מעודן, עם שעון יד אלגנטי מאוד. כדי להגן על המסך שלך כאשר הוא אינו פעיל, זה שומר מסך של שעון יד הוא הפתרון המושלם, משום שהוא אלגנטי, שאפתן, ויש לו הרבה סגנון. אתה יכול לשתף אותו, אם תרצה ברשתות החברתיות.

אש 3d של אח

(כל מני)

61440 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 6850 הצבעות

3D אנימציה עם אש באח. הקלעים מדה איכות גבוהה של אש באח, כך שיש לך תמונה חמימה ורומנטית על המסך. ארובות יש כלי לחימום הבית לקראת הלידה, אבל יש לנו גם תמונה רומנטית מהם. בוא צבע של חום אש לקשט את שולחן העבודה שלך עם זה שומר מסך 3D של הלהבות באח.