מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

37292 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 884 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

עץ חג המולד בעיר

(חג המולד)

8346 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 143 הצבעות

האם אתה אוהב את עצי חג המולד? כאשר חג המולד מגיע בכל הערים מלאות בקישוטי חג המולד ובמרכזה של העיר הזו יש לשים עץ חג המולד ענק בכיכר. במסך זה שומר אנו רואים כי העיר מקושטת בעץ חג המולד ענק במקום שבו יש גם שלג ושלג שנופל על הבתים המוארים.עץ חג המולד ענק הממלא את כיכר העיר וסצנת חג המולד הצבעונית.

אורות של עץ חג המולד

(חג המולד)

41353 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5081 הצבעות

שומרי מסך לחג מולד צדדים שבו אנו רואים קישוט עץ חג מולד עם אורות צבעוניים ושורה של אורות ריקודים מסתובבת.עץ חג המולד המואר בשפע של אורות צבעוניים וקישוטים אחרים: התחומים צבעוניים, סרטים צבעוניים, כוכבים וקשתות.המסורת היא לשים מתנות לילדים מתחת לעץ, שנשלח על ידי האגדה החכמים או סנטה קלאוס שלוש בהתאם לאזור שבו אתה נמצא. מוסיקה של חג המולד מלווה את שומר המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

9527 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 381 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

ערב חג המולד

(חג המולד)

144905 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 22243 הצבעות

זוכר את ההתרגשות של ערב חג המולד! הכל מוכן ורגוע יורד. הפעל את המסך שלך לאותו ערב שקט עם לילה שלפני חג המולד שומר מסך.האורות על עץ חג המולד להבהב כמו השלג נופל בשלווה מחוץ לחלונות.האח דולק בזמן שהחתול שוכב באמצע החדר, מקושט לחג המולד.סצנה מלאה חום שבהחלט מייצגת את האווירה של ערב חג המולד. הכל מוכן ליהנות היום המיוחד הזה.

מפלים טבעיים

(מפלים)

273002 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45975 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

סנט קלאוס לנגן בגיטרה

(חג המולד)

2053 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 36 הצבעות

סנט קלאוס הוא הכוכב של חג המולד, הוא האדם שמביא מתנות בערב חג המולד או חג המולד. סנט קלאוס מביא חליפה המסורתית שלו אדומה והכובע עם שולים לבנים. סנט קלאוס מנגן בגיטרה חשמלית במסך זה כשלג נופל על עץ חג המולד בנוף שלג.

עץ חג המולד ושלג

(חג המולד)

465748 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 82342 הצבעות

מכרז שומר מסך חג המולד עם עץ חג המולד בחצר האחורית שלנו בנוף מושלג עם שלג וקישוטים לחג המולד. שעונים כמו השלג נופל ובעלי החיים נמצאים בצג תוך כדי האזנה למוזיקה של שירי חג המולד קלאסי.השלג נופל על נוף זה חג המולד.עץ חג המולד הוא כל מעוטר ואורות צבעוניים ב. יש שלג כובע, כפתורים עשויים אבן ועיניים, פה והאף.

פתיתי שלג

(חג המולד)

1171 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 12 הצבעות

החורף הוא עונת חג המולד, שהוא הקישוט לחג המולד הטוב ביותר הם עצים ובתים מכוסים בשלג.במסך זה יש לנו כמה פתיתי שלג, גבישי קרח נופלים וסיורים. פתיתי שלג הן צורות גיאומטריות ייחודיות, אין שתי פתיתי שלג זהות. אם אתה אוהב את השלג הזה הוא שומר המסך שלך עם שלג וקרח נופל.

ערב חג המולד

(חג המולד)

3131 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 85 הצבעות

נוף של תאורת עץ טבעית חג מולד עם אורות צבעוניים וכוכבים. ברקע ניתן לראות הרים מושלגים בשמי זרועות כוכבים. לחגוג עם זה שומר מסך ערב חג המולד, הערב או כל היום שלפני יום חג המולד. זה לילה זרוע כוכבים, אנו יכולים גם לראות כמה כוכבים נופלים בשמיים. זוהי חגיגה תרבותית משמעותית עבור רוב העולם המערבי והוא ציין באופן נרחב כחג מלא או חלקי בציפייה ליום חג המולד.בשומר מסך זה בחינם אנו יכולים לראות עץ חג מולד בלילה, מתחת לשמיכה של שלג.