מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

34015 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 839 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1532451 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292269 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

ימית פארק

(פיש & אקווריומים)

91796 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 15846 הצבעות

שומר מסך של גלריה של תמונות של בעלי חיים ימיים, דולפינים, לווייתנים, וכל בעלי חיים גדולים לשחות בים. אם אתה אוהב את החיות האלה ואין לי זמן ללכת לאקווריום עם זה שומר מסך חינם יש לך אלה בעלי חיים ימיים תמיד במחשב.

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

372962 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54095 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

תעופה

(מטוסים)

883 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 48 הצבעות

בשומר מסך זה בחינם אתה יכול לראות מטוסי קרב, מטוסים צבאיים שנועדו בעיקר לאוויר לקרבות אוויר עם מטוסים אחרים, בניגוד למחבלים ומטוסי תקיפה, שנועדו בעיקר כדי לתקוף מטרות קרקעיות. סימני ההיכר של לוחם הם המהירות שלו, יכולת תמרון, וגודל קטן יחסית למטוסי קרב אחרים.

כלבלב

(בעלי חיים)

1367 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 36 הצבעות

האם אתה אוהב כלבים? יש לנו שומר מסך של גור לבן בין הפרחים בשדה.גור עם צבע רומנטי לבבות, הוא בעל חיים מאוד עדין. הגור הזה הוא מלטזית ופודל או גור מקסים הוא לכל אוהבי בעלי החיים.קצת מזה שאנחנו רוצים להיות בבתים שלנו, ולכן אוהב ומקסים כמו שרק הם יודעים להיות. עם השיער ופרצופו השחור לבן, עם פרצוף שגורם לך לרצות לנשק.

ישן גור

(בעלי חיים)

589 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 19 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

ערב חג המולד

(חג המולד)

143831 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 22213 הצבעות

זוכר את ההתרגשות של ערב חג המולד! הכל מוכן ורגוע יורד. הפעל את המסך שלך לאותו ערב שקט עם לילה שלפני חג המולד שומר מסך.האורות על עץ חג המולד להבהב כמו השלג נופל בשלווה מחוץ לחלונות.האח דולק בזמן שהחתול שוכב באמצע החדר, מקושט לחג המולד.סצנה מלאה חום שבהחלט מייצגת את האווירה של ערב חג המולד. הכל מוכן ליהנות היום המיוחד הזה.

אורות של עץ חג המולד

(חג המולד)

39921 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5057 הצבעות

שומרי מסך לחג מולד צדדים שבו אנו רואים קישוט עץ חג מולד עם אורות צבעוניים ושורה של אורות ריקודים מסתובבת.עץ חג המולד המואר בשפע של אורות צבעוניים וקישוטים אחרים: התחומים צבעוניים, סרטים צבעוניים, כוכבים וקשתות.המסורת היא לשים מתנות לילדים מתחת לעץ, שנשלח על ידי האגדה החכמים או סנטה קלאוס שלוש בהתאם לאזור שבו אתה נמצא. מוסיקה של חג המולד מלווה את שומר המסך.

חלוק בתוך המים

(פיש & אקווריומים)

18209 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 1903 הצבעות

שומר מסך של כמה צדפת בחלק התחתון של המים. פרחים הם חלק צף על פני המים, ואנחנו רואים כמה צדפת בתחתית. מנוחה ו נחמד אנימציה של שומר המסך, עבור המחשב שלך. המים יש אפקט הרגעה. בתחתית נהר או אַקוַרִיוּם. במגן מסך זה תוכל לראות את המים הצלולים של הנהר עם סלעים ואבנים חומות ואפורות.חלוקי הנחל הם שברים קטנים של סלע. על ידי מים שאנו יכולים לראות את הפרחים עם עלי כותרת ורודים צפות. אם אתה אוהב את השלווה המסופקת על ידי המים, שומר מסך זה יעזור לך להירגע.