מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
מפלי הניאגרה

(מפלים)

20607 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2437 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

51938 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1259 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מפלים טבעיים

(מפלים)

275849 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46075 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

מזחלת של סנטה קלאוס

(חג המולד)

8722 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 847 הצבעות

המזחלת של סנטה קלאוס נוסעת השמיים של ערים, כך שכל חבילות השי שתישלחנה לבתים. זה חג המולד! סנטה קלאוס מגיע! האם כתבת את המכתב שלך לסנטה קלאוס? היית טוב השנה? לאחר מכן להתקין את שומר מסך במחשב שלך ומאפשר לך סנטה קלאוס מברכת צדדים מהמזחלת שלו. חג המולד!המזחלת טסה מעל גגות הבתים מכוסים בשלג לרדת חבילות שי נושא שק גדול ואדום.

3d כרישים

(בעלי חיים)

57450 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 10641 הצבעות

היזהר מה מסתתר בקרקעית האוקיינוס​​!מסך חינם "כרישי החיים 3D" כולל מגוון של מיני כרישים וסוגים של דגים שוחים מצחיקים סביב ספינה שקועה.המים של מהלכי האוקיינוס ​​וזורחים כמו הכרישים המאיימים לחפש הארוחה הבאה שלהם. שעונים כמו הכרישים לזעזע צג המחשב שלך. ראה טורפים המסוכנים ביותר בחי האוקיינוס במחשב שלך. אם אתה אוהב את זה שומר מסך חינם, אל תהסס לשתף אותו עם החברים שלך בפייסבוק ועל שאר הרשתות החברתיות!

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

375507 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54144 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

מלחמת כוכבים

(סרטים)

1376 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 23 הצבעות

במסך זה ברשת בחינם אתה יכול לראות את מילניום פלקון האגדי מהאן סולו רכיבה דרך הכוכב בחלל. להרגיש את הקסם של ג'ורג' לוקאס עם שומר מסך זה בחינם!המילניום פלקון הוא חללית ביקום מלחמת הכוכבים הבדיוני בפיקודו של מבריח האן סולו ובת זוגו הקוף הראשון, Chewbacca. אם אתה מעריץ של מלחמת כוכבים, אז מה אתם מחכים? להוריד את שומר המסך עכשיו! אם אתה אוהד של הסאגה גדולה הזאת עם זה שומר מסך שאתה יכול להתאים אישית את המחשב שלך עם סאגת אונייה זו שרוב סרטי המדע בדיוני. כמו כן, לחלוק אותו עם כל מי שאתם מכירים בפייסבוק, טוויטר והכל!

ישן גור

(בעלי חיים)

2430 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 44 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

פסיכדלי

(3d-desktop אפקטים)

1814 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 37 הצבעות

סגנון שומרי מסך פסיכדלי, המאופיין על ידי בעל צבעים רבים ומאוד מרשימים בתנועות מחזוריות.הרעיון של פסיכדליה מוגדרת במקור כדרך לייצג את הנשמה, אבל יפה כאוטי, מלא צבעים, גוונים ורגשות. היה קשור לתרבות ההיפית והתנועה של הזמן. זה היה זמן שבו ביקש לשבור עם הרגיל ולתת נגיעה של מרדנות לחברה באמצעות צבעים צעקניים, שהתעמת עם הרבה לבוש המסורתי של רוב החברה.

רוח רפאים ברחוב

(טרור ופחד)

1199 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 48 הצבעות

רוח עפה שיטוט ברחובותיה של העיר. כשהלילה יורד, רוחות רפאים מופיעים במקומות שאתה הכי פחות מצפה. רוח רפאים זה שיטוט השכונות של העיר הזאת בזמן שכולם ישנה בשלווה בבתיהם.עיר קסומה שבו אתה יכול למצוא מגוון ישויות על טבעיות ואירועים טבעיים לקרות, כי אף אחד לא יכול להסביר. אם אתה אדם מפחיד, אתה טוב יותר להתרחק מהרחובות האלה כל כך קודרים ...