מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

47703 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1133 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

דגל של מקסיקו

(דגלים)

5022 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 510 הצבעות

הדגל של מקסיקו יש שלושה צבעים בצורה של שלושה פסים אנכיים. במרכז הפס באמצע, יש לו המעיל הלאומי שלה בנשק הטעון.צבעי הדגל הם, מלהניף לימין, ירוק, לבן, ואדום. צבעים אלה הם אלה של צבא השחרור הלאומי במקסיקו.הסמל המרכזי הוא pictogram האצטקית טנוצ'טיטלאן ל, או העיר מקסיקו, מרכז האימפריה שלהם. אם אתה מקסיקני, או פשוט כמו המדינה הזאת, אז אתה חייב להיות מותקן הדגל הזה במחשב שלך, ולחלוק את זה ברשתות החברתיות למפורסמות ביותר שיש.

קמפינג הלילה

(נופים)

3200 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 335 הצבעות

להתחמם באש מאותם הלילות מתחת לכוכבים, החברה היחידה של אש חמה והאור העמום של נר. לישון באוהל הוא חוויה נהדרת לכולם ולהישאר בקשר עם הטבע. בהדמיה זו אנו יכולים לראות אוהל קמפינג ובקתה באזור הכפרי בסמוך לאש ונר.שמי זרועי הכוכבים וירח מלא שהופכים את הלילה הוא לא אפל. האם אי פעם הלכו קמפינג? ליהנות מהחוויה עם שומר מסך זה.

מפלי איגואסו

(מפלים)

9238 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 229 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1534904 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292321 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

Nicki Minaj

(מוסיקה אמנים)

421 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 7 הצבעות

Nicki Minaj, אחד מהזמרים של הרגע, מגיע למסך חינם שלך. הנה היא מוקפת בצבעים בהירים ועיצובים נועזים, שהם הסימן של זהות ניקי. תלבושות שלהם שערורייתיות, הפאות צבעוניות שלה וביטויים מצחיקים יש להציב הזמר הזה מטרינידד וטובגו כמנהיג של אופנה וסגנון. עם זה שומר מסך אתה יכול למלא את מסך המחשב שלך עם הסגנון מובהק של ראפר Onika טניה Maraj, או כפי שכולנו יודעים, Nicki Minaj.

3d אנימציה מפלים

(מפלים)

586010 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114561 הצבעות

אין דבר יותר אטרקטיבי מאשרמפל של מים נופלים מלמעלה עלאגם קטן . עם שומר מסך זה בחינם , תוכל ליהנותמגרפיקת 3D החדשה של שומר המסך הפופולרי ביותר שלנו , מפלי האנימציה 3D אלה. אפקטי המים הם לא פחות מאשר מדהיםוהסצנה מתעוררת לחיים עם דגי 3D , תוכים, יונקי דבש , פרפריםושפיריותוצלילים מרגיעים, מרגיעים של הטבע. אם אתה אוהב את זה שומר מסך , אז אתה יכול גם להוריד אותו למחשב ולשתף אותולשאר העולם ! תגידו לחברים והמשפחה שלך על המסך הזה על פייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת שאתה רוצה!

גרו עושים

(הומור מצחיק)

7259 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 188 הצבעות

עם הסרט החדש גרו, נתעב אותי 2, אתה יכול ליהנות שוב שני משרתים. הגבעונים הם האנשים קטנים האלה שעוזרים גרו בתוכניות שלהם, למרות שהם מביכים במקצת. כאן אנו רואים מתחנפים עם נשק חינני, בזוקה שמשיקה עושים נגד מסך המחשב שלך שוב ושוב. המשרתים של גרו ידידותי יביאו מגע הומור אבסורדי לסרט. הם הרוויחו את האהדה של כל הצופים עם הבדיחות שלו. אם אתה רוצה להגן על צג המחשב שלך, לעשות את זה בדרך מצחיקה ביותר עם הגבעונים.

כבאי

(כל מני)

1669 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 5 הצבעות

אנימציה של כבאית אמריקאית מוקדשת לכיבוי שריפות, באופן מסורתי באמצעות משאבות הידראוליות לשאוב מים מבארות, נהרות או כל קרובה אחרים להפקדת הסצנה.היצירה של מכבי האש הראשונים ברומא מיוחסת לקיסר הקיסר אוגוסטוס. בתמונה זו אנו רואים כבאי עם צינור וגרזן. מאחוריו, יש כבאית אדומה עם אורות חירום מהבהב וב. האחורי של הבמה הוא גם אדום. כבאי זה יכול לשמור ולכבות את האש של צג המחשב שלך.

שעון פשוט

(שעונים)

11608 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 429 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.