מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
גרו עושים

(הומור מצחיק)

7032 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 183 הצבעות

עם הסרט החדש גרו, נתעב אותי 2, אתה יכול ליהנות שוב שני משרתים. הגבעונים הם האנשים קטנים האלה שעוזרים גרו בתוכניות שלהם, למרות שהם מביכים במקצת. כאן אנו רואים מתחנפים עם נשק חינני, בזוקה שמשיקה עושים נגד מסך המחשב שלך שוב ושוב. המשרתים של גרו ידידותי יביאו מגע הומור אבסורדי לסרט. הם הרוויחו את האהדה של כל הצופים עם הבדיחות שלו. אם אתה רוצה להגן על צג המחשב שלך, לעשות את זה בדרך מצחיקה ביותר עם הגבעונים.

שרק 2

(סרטים)

6989 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1123 הצבעות

שומר מסך זה בחינם הוא מצגת של התמונות המצחיקות ביותר של סרט האנימציה 3D שרק 2. בזה, יש לנו שרק, חמור, חתול במגפיים, פיונה ונסיך מקסים, הדמויות הטובות ביותר של הסרט. הם כולם יצירת אמנות גרפית שנוצרה בעזרת מחשבים ותוכנות 3D מיוחדים. אם אתה אוהב את התצוגה המקדימה, מה שעד שאתה מוריד אותו ולראות אותו על מסך מלא. אם אתה אוהב את זה, קדימה, ולשתף אותו עם החברים יש לך כי אולי ירצה גם את זה, כדי שגם הם יכולים לקבל הזדמנות להוריד את שומר המסך.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

47105 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1110 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

פסנתר

(מוסיקה אמנים)

749 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 16 הצבעות

אם אתה אוהב את הפסנתר, עם שומר מסך בחינם זה תוכל לראות פסנתר פיסת מוסיקה מגיליון מוסיקה.שומר המסך יש גם צליל, וברקע נשמע שיר נחמד ומרגיע פסנתר, חתיכת מוסיקה יפה לאוהבי מוסיקה קלסית, במיוחד עבור מי שאוהבים את הצליל של פסנתר. ליהנות מהצליל היפה של שיר הפסנתר הזה.

מפלים טבעיים

(מפלים)

274977 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46039 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1534805 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292320 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

יער בעמק

(נופים)

11511 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 1087 הצבעות

נוף יפה שליער שבעמק. עם הגעתו של סתיו, העלים מתחילים לשנות את הצבעונופלים מהעצים . ירידה בטמפרטורותומזג האוויר הופך קר. מקלט מפואר בבית ולצפות מבעד לחלון כמו נופים יפים כמו שומר מסך. צבאים בצד הכביש נזוןמהעלים שלהעצים. אנחנו רואים את הגגות שלהקוטג'ים. סצנה מושלמת של הטבע ולהירגע לצג.

נוף עם מפל

(נופים)

325227 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 68890 הצבעות

ליהנות עם שומר מסך המימי וצבעוני: כחול מדהים של נהרות ומפלים, ירוקה אינטנסיבית של צמחייה ירוקה ואדום או עלה מהפרחים. כמו כן, הצבעים שמחים של ציפורים ופרפרים שעפים במסך שלך. בתמונה זו אנו רואים את נפילת מים ממפל בין הסלעים של הר. פרפרים ויונקי דבש עפים בנהר הכחול. להירגע צופים מפל זה וליהנות מהנוף הטבעי היפהפה הזה.

הנהרות ואת אגם

(נופים)

126372 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 21925 הצבעות

אתה יכול להשקיף על הרמוניה כי לחיות את הפינות של רוב נסתר ביער, את מרבית ערוץ מוסתר, על הקטנים כי אגם טבעי להסתיר בהרבה פינות של הטבע. תיהנה מגניב זה שומר מסך עם זרמי מים עבור מפעיל קטן, מפל מים.

עיר בלילה

(נופים)

1101 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 15 הצבעות

עם שומר מסך בחינם זה תוכל לתת מגע עירוני למחשב שלך, וללכת ברחובותיה של העיר, כאשר השמש השוקעת. פנסי הרחוב מאירים את הדרך, וכל מה שאתה רואה הם את אורות חלונות מסוימים של הבתים. כשהלילה יורד בעיר, אנשים הולכים לבתיהם למנוחה יום ארוך, והרחובות כמעט ריקים. שתף את זה שומר מסך אם אתה רוצה לקבל את התחושה של הליכה ברחבי העיר בלי לצאת מבית.