מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שלגי טאון

(& מזג אויר עונות השנה)

22665 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 2534 הצבעות

אם אתה חובב של שלג בחורף, אתה אוהב את זה שומר מסך. בתים יפים יותר שלג סערה בחורף, את הקור של עונת השנה. זה בדרך כלל בחורף התמונה, כמו לדוגמה את האורות של החדרים של להדליק או לכבות בתים בקור הלילה.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

23812 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 543 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מפל מים טבעי

(מפלים)

269499 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45870 הצבעות

זה להתפרק עם מים זורמים שמציעות אנימציה דגים, פרפר, שפירית, ועוד. יפה שלנו מים זורמים מעל מערה לתוך לגונה מרענן של נופי ג 'ונגל הגדרה. הרגעה מוזיקה וטבע נשמע במקום לבוא לעשות בחיים.

אקוריום

(פיש & אקווריומים)

14979 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2073 הצבעות

שומר מסך זה נועד לחקות את תחתיתהאקווריום טרופי, עם חול , צמחים, ועוד הרבה יותר . יש גם כל מיני דגים כל הזמן מגיעים קדימה ואחורה. על המסך. ישכוכבי ים ,מדוזות , דגי ליצן, ועוד אחד שלהסביבות המרגיעה ביותרלתחנת עבודה כמו מחשב . אתה אף פעם לא רצית חתיכה של החלק התחתון של הים הקריבי עם דגים טרופייםבמסך של המחשב שלך. עם זה שומר מסך שאתה יכול להשיג וגם ללא צורך ללבוש חליפת הצלילה לצלילהבמעמקי הים.

ים הקריבי

(העולם וערים האנדרטה)

360 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 22 הצבעות

סצנת אנימציה ים הקריביוחוף ים. האיים הקריביים הוא אזור המורכב מאיים רבים מפורסמים מזג האוויר, השמש הגדולה שלה וחופים. ככה יהיה לך על המסך , תוסס ומרגיע. חוף חול לבן, שבו אנו יכולים לראות את הסלעים על חוף הים, שחפיםוגלים הנשברים על החול עפו. ברקע אנו רואיםמפרשיתשמפליגה בים. ים חם , מים חמים , מזג אוויר נהדר והרבה מדינות ותרבויות לרחוץ שונות.

3D אנימציה מפלים

(מפלים)

581600 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114440 הצבעות

שום דבר הוא שובה לב יותר מאשר מים זורמים. תוכלו להתעלס החדש 3D גרפיקה שלנו הכי פופולרי שומר מסך - 3D לחיות מפלים. המים הם באמת אפקטים מדהימים ואת מגיעה למקום חי עם 3D דגים, תוכים, פרפר או שפירית לבין מנוחה, נשמע השקטה של הטבע.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1530334 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292217 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

מֵימִי צמחים

(פרחים ו צמחים)

5615 הורדות בסך הכל !
4
4 מתוך 10 - 430 הצבעות

שומר מסך של אנימציה לים למיטה. הכל חשוך, ואנחנו יכולים רק להבחין כמה מימי צמחים: ארוך הדשא מוזר ו פרחים. רוגע ושל מנוחה שומר מסך של שלו ושקט הימית בעולם. זירת רגוע לגמרי: את מגיעה רק תנועה של השפעה של צמחים בתוך המים. מושלם עבור אוהדים של צלילה.

גשם

(& מזג אויר עונות השנה)

732 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 34 הצבעות

שומר מסך של גשם, סערה נופל על המסך. גשם מדכא הרבה אנשים, אלה ימי החורף האפורים, אבל הגשם עוזר לאנשים רבים עבים, להירגע ולנוח. לפעמים להיות בבית האזנה כמו שיורד גשם בחוץ, מעלה את ערך שיש לו מקום מיוחד למקלט. להירגע עם זה שומר מסך הסערה חינם.

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

371789 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54071 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.