מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

51498 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1248 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

12613 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 445 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

שעון של ציפורים

(שעונים)

33456 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 4364 הצבעות

שומר מסך של שעון אנלוגי על רקע של ציפורים ונוף ימי.צבע השולט של שומר מסך זה הוא כחול.השעון ממלא את המסך ומסביב לשעון ניצבי ציפורים שונות. כפי שניתן לראות, במסך זה שומר את השעה הנוכחית הוא ציין בכל העת, בהתאם לזמן כדי לבדוק אם המחשב שלך. עם מוצר זה אתה יכול לקבל שעון אנלוגי עם ציפורים על המסך, עם גלי האוקיינוס ​​השקטים מאחוריו וקבוצה קטנה של עננים ברקע של התמונה.

מטוסים

(מטוסים)

30758 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 4700 הצבעות

שומר מסך עבור אוהדים של מטוסים שבו אנו רואים מטוסים שונים טסים חברות תעופה מסחריות. דגמים שונים של חברות שונות הם מטוסים טסים בשמיים. מטוסי נוסעים באוויר של החברות הגדולות בעולם ובשתי היצרניות הגדולות איירבוס ובואינג. שומר מסך שגורם לך לרצות ללכת.

עולם

(שטח ו אסטרונומי)

2398 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 78 הצבעות

כדור ארץ שומר מסך, עם זה שומר מסך אתה תרגיש עפים העולם.כדור הארץ הוא כוכב הלכת השלישי מהשמש, והצפוף ביותר והחמישי בגודלה של שמונה כוכבי הלכת במערכת השמש. כמו כן, בגודל של מערכת שמש ארבעה כוכבי לכת. הנה איך העולם מסתובב על עצמו כפי שאנו צופים בסצנה מגובה רב. תמונה זו צריכה להיות דומה מאוד לזו שנצפתה על ידי אסטרונאוטים מתחנות החלל המקיפים את כדור הארץ.

שעון מודרני

(שעונים)

5204 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 172 הצבעות

הורד את שומר מסך חינם זה עם שעון מסוגנן עם נצנצים מתכתיים בצבע זהב. עבור דרך שונה כדי לראות את השעה במחשב שלך, אנחנו מביאים לכם את ההשפעות שעון מודרניסטי זהב ומדגיש בצבע צהוב. ברקע כמה קווים מופשטים של צבע כחול כהה. יש שעון אנלוגי זה סגנון נהדר, מה שהופך אותו מושלמים להתקנה על מחשב במשרד או בעבודה. אם אתה רוצה להתאים אישית את המחשב שלך, ואתה רוצה לעשות את זה בצורה רצינית, כאן הוא איך לעשות את זה.

מפל באגם

(מפלים)

67392 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 8427 הצבעות

עם שומר מסך זה, אתה מקבל, והכל בחבילה אחת, מים, אגמים, נהרות, אגמים, הדגים, הברווזים ... עם זה שומר מסך שאתה מקבל כל מיני סצנות, כמו מפל קטן נופל על אגם רגוע וברור שהואהדבר היחיד שמטריד את הסצנה הרגועה.הכוח מרגיע של תמונות מים אלה ידוע היטב, כך לקשט את שולחן העבודה של המחשב שלך עם המפל, או כל אחת מהסצנות האחרות. אם אתה אוהב את זה, קדימה, ולשתף אותו ברשת החברתית המועדפת עליך כדי שאנשים אחרים יוכלו לראות את מה שאתה רוצה!

3d כרישים

(בעלי חיים)

57372 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 10641 הצבעות

היזהר מה מסתתר בקרקעית האוקיינוס​​!מסך חינם "כרישי החיים 3D" כולל מגוון של מיני כרישים וסוגים של דגים שוחים מצחיקים סביב ספינה שקועה.המים של מהלכי האוקיינוס ​​וזורחים כמו הכרישים המאיימים לחפש הארוחה הבאה שלהם. שעונים כמו הכרישים לזעזע צג המחשב שלך. ראה טורפים המסוכנים ביותר בחי האוקיינוס במחשב שלך. אם אתה אוהב את זה שומר מסך חינם, אל תהסס לשתף אותו עם החברים שלך בפייסבוק ועל שאר הרשתות החברתיות!

נוף עונות מתחלפים

(נופים)

4030 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 240 הצבעות

האנימציה של אגם עם הרים ועצים מסביב, הנוף האידילי הזה ישתנה עם הזמן ולהעביר את תחנות מזג האוויר. אנו רואים הנוף המושלג שלנו, וגם מכוסים בפרחים. בתמונה זו אנו רואים אגם גדול עם הרים ועצים. תלוי בעונה בנוף יהיה שונה.בחורף ההרים המושלגים, בעיקרה, באביב הפרחים וירק, בקיץ השמש ועלים יבשים בסתיו. מה העונה הוא האהוב עליך? להחליט את זה עם האנימציה נחמדה הזה.

הנהרות ואת אגם

(נופים)

126732 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 21931 הצבעות

אתה יכול להשקיף על הרמוניה כי לחיות את הפינות של רוב נסתר ביער, את מרבית ערוץ מוסתר, על הקטנים כי אגם טבעי להסתיר בהרבה פינות של הטבע. תיהנה מגניב זה שומר מסך עם זרמי מים עבור מפעיל קטן, מפל מים.