מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1530279 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292215 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

מפל מים טבעי

(מפלים)

269431 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45869 הצבעות

זה להתפרק עם מים זורמים שמציעות אנימציה דגים, פרפר, שפירית, ועוד. יפה שלנו מים זורמים מעל מערה לתוך לגונה מרענן של נופי ג 'ונגל הגדרה. הרגעה מוזיקה וטבע נשמע במקום לבוא לעשות בחיים.

אקווריום עם דגים

(בעלי חיים)

91889 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 19372 הצבעות

אקווריום מלא כוס מים ודגי זהב מוצג לך להורדה בחינם.ביצורי הים העמוקים לחיות רבים, רובנו לא יודע. קבל את שומר מסך למחשב שלך ולהיות בטוח לצפות את הדגים ובעלי חיים ימיים אחרים המופיעים בתמונות מרגיעות של העולם התת ימי.הצבע של אלמוגים ודגים טרופיים, בניגוד עם המים הכחולים ומתחת לים.אקווריום גדול עם הרבה דגים טרופיים צבעוניים וחופשיים להתקנה. נסה את זה! וגם, אם אתה אוהב את זה, אל תשכח לשתף אותו עם שאר העולם ברשתות החברתיות הטובות ביותר.

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

371757 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54069 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

23754 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 540 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

אקוריום

(פיש & אקווריומים)

14915 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2071 הצבעות

שומר מסך זה נועד לחקות את תחתיתהאקווריום טרופי, עם חול , צמחים, ועוד הרבה יותר . יש גם כל מיני דגים כל הזמן מגיעים קדימה ואחורה. על המסך. ישכוכבי ים ,מדוזות , דגי ליצן, ועוד אחד שלהסביבות המרגיעה ביותרלתחנת עבודה כמו מחשב . אתה אף פעם לא רצית חתיכה של החלק התחתון של הים הקריבי עם דגים טרופייםבמסך של המחשב שלך. עם זה שומר מסך שאתה יכול להשיג וגם ללא צורך ללבוש חליפת הצלילה לצלילהבמעמקי הים.

נוף מתחת למים

(נופים)

89855 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 12025 הצבעות

שומר מסך עבור אוהדים שלהנוף תת מימי . תהנה שונית האלמוגיםובעלי החיים ימיים של מערכת אקולוגית זה מלא דגים ואלמוגים . שהעונים כמובועות האווירמהתחתיתולהגיע לפסגה. נוף צבעוני שבוהגוונים הכחולים של העולם מתחת למים , בשילוב עםהצבעים הבהירים שלדגי אלמוגים וטרופיים שולטים. ליהנות נוף ימי טבע, דגים ולהירגע עם תוכנה חופשית זה שאתה יכול להוריד ולהתקין בחינם. האם אתה אוהב את צלילה ? אתה יכול לשחותבמחשב עם תוכנה חופשית.

3D אנימציה מפלים

(מפלים)

581559 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114440 הצבעות

שום דבר הוא שובה לב יותר מאשר מים זורמים. תוכלו להתעלס החדש 3D גרפיקה שלנו הכי פופולרי שומר מסך - 3D לחיות מפלים. המים הם באמת אפקטים מדהימים ואת מגיעה למקום חי עם 3D דגים, תוכים, פרפר או שפירית לבין מנוחה, נשמע השקטה של הטבע.

ימית פארק

(פיש & אקווריומים)

91066 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 15823 הצבעות

שומר מסך של גלריה של תמונות של בעלי חיים ימיים, דולפינים, לווייתנים, וכל בעלי חיים גדולים לשחות בים. אם אתה אוהב את החיות האלה ואין לי זמן ללכת לאקווריום עם זה שומר מסך חינם יש לך אלה בעלי חיים ימיים תמיד במחשב.

נופי מים

(נופים)

4417 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 382 הצבעות

נופים רצופים עם אגמים, נהרות, נופי מים יפים.מעבר תמונות מרגיעים מתוכנן עם צמחים בסביבות רטובות ומימיות בשומר מסך זה. אין רכישה או רישום, פשוט להתקין וללכת! אם אתה חובב טבע, אתה יכול להירגע עם אוסף זה של תמונות של פרחים וצמחים שחיים במים, כמו נהרות ואגמים.המערכות האקולוגיות טבעיות היפות ביותר של כדור הארץ אספו בשבילך.