מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

27214 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 653 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מפלים טבעיים

(מפלים)

270564 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45917 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

מפלי הניאגרה

(מפלים)

17373 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2388 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

מפל מים

(מפלים)

4826 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 111 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

גרו עושים

(הומור מצחיק)

3796 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 111 הצבעות

עם הסרט החדש גרו, נתעב אותי 2, אתה יכול ליהנות שוב שני משרתים. הגבעונים הם האנשים קטנים האלה שעוזרים גרו בתוכניות שלהם, למרות שהם מביכים במקצת. כאן אנו רואים מתחנפים עם נשק חינני, בזוקה שמשיקה עושים נגד מסך המחשב שלך שוב ושוב. המשרתים של גרו ידידותי יביאו מגע הומור אבסורדי לסרט. הם הרוויחו את האהדה של כל הצופים עם הבדיחות שלו. אם אתה רוצה להגן על צג המחשב שלך, לעשות את זה בדרך מצחיקה ביותר עם הגבעונים.

דקל על החוף

(נופים)

40 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 4 הצבעות

לנסוע איתנו לחוף ים הקריבי מדהים ולהירגע בחוף הים בצלו של עץ דקל. אתה לא צריך להוציא כסף או לנסוע רחוק! אנו נביא את היופי ושלווה של הים הקריבי למסך של המחשב שלך. כמו כן, תוכל להאזין בשלווה גלי הים מתנפצים על חוף החול הלבן, כי זה שומר מסך שילב צליל. כפי שניתן לראות, מסך הקיץ שלנו יעזור לכם ליצור אווירה לתת לך את הים קצת יותר קרוב אם אתה לא בחופשת הקיץ. לרענן את עצמך להודות חופשי אלינו!

מפלי איגואסו

(מפלים)

6379 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 145 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

ימית אקווריום

(פיש & אקווריומים)

50163 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 6068 הצבעות

שומר מסך של אוסף של תמונות של בעלי החיים הימיים. לראות דגים טרופיים שוחים בתוך קרקעית הים. אם אתה אוהב לצלול, אבל אתה גר באזור שאתה לא יכול להתאמן זה ספורט, עם שומר מסך זה תוכלו לראות את מה שאתה רואה כשאתה לתרגל צלילה בים טרופיים. הורד אותו ולזכור ימיך של צוללן מול מסך המחשב.

כריסטיאנו רונאלדו

(כדורגל)

551 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 11 הצבעות

שחקן כדורגל צעיר זה פורטוגזית מופיע במסך הזה לובש את המדים של ריאל מדריד CF, שם הוא ידועכCR7 במספר הגביבצוות הזה. כריסטיאנו רונאלדו דוס סנטוס אביירו הפך משחק פופולרי מאוד כקיצוני בריאל מדריד והוא אחדמבעלי הציונים הטובים ביותר בהיסטוריה של קבוצת הכדורגל הזה. זה גם הגיע להישגים גדוליםבמשחקים שהוא שיחק עםהנבחרת הלאומית של פורטוגל. ג רונאלדו גרם לסערה בשביל להיותההעברה יקרה ביותר בהיסטוריה של כדורגל,וזכה בפרסים רבים וכיבודים במהלך הקריירה שלו.

אקוריום

(פיש & אקווריומים)

15707 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2091 הצבעות

שומר מסך זה נועד לחקות את תחתיתהאקווריום טרופי, עם חול , צמחים, ועוד הרבה יותר . יש גם כל מיני דגים כל הזמן מגיעים קדימה ואחורה. על המסך. ישכוכבי ים ,מדוזות , דגי ליצן, ועוד אחד שלהסביבות המרגיעה ביותרלתחנת עבודה כמו מחשב . אתה אף פעם לא רצית חתיכה של החלק התחתון של הים הקריבי עם דגים טרופייםבמסך של המחשב שלך. עם זה שומר מסך שאתה יכול להשיג וגם ללא צורך ללבוש חליפת הצלילה לצלילהבמעמקי הים.