מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

56161 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1385 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

14020 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 461 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1536752 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292355 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

סנופי

(סרטים מצוירים)

2856 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 99 הצבעות

זהו אחד מהדמויות הראשיות מבוטני קומיקס. שומר מסך שקוף זה מופיע סנופי עם חברים כמו צ'רלי בראון או וודסטוק. תמונה של כלב סנופי ציור לב אדום, פועל, מחבק את וודסטוק, מחבק את לב אדום ומדבר עם חברים. דמות בדיונית זה היא כלב מגזע ביגל עם גוף לבן ואוזניים שחורות. זה כלב מאוד דמיון, הוא חולם על סיפורים ופנטסיות שונים בשכיבה במלונה שלו. ליהנות התמונות של קומיקס הבוטנים תווים.

רוקד פין וג'ייק - זמן הרפתקאות

(סרטים מצוירים)

974 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 23 הצבעות

אם אתה אוהב הרפתקאות זמן שתיהנה משומר מסך זה בחינם עם פין וריקודי ג'ייק מוקדם בבוקר. בעוד ג'ייק הכלב לשיר הכנת ארוחת בוקר, הפין האנושי מצטרף השיר שלו עם אחד מהריקוד המגניב שלו. סטירת שומר המסך שלך עם ריקודים ושירים כיפיים מטופשים פין וג'ייק, את הדמויות הראשיות של זמן הרפתקאות.

מגדלור

(נופים)

4137 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 303 הצבעות

מגדלור על צוק, מגדלור הוא מגדל, בניין, או סוג אחר של מבנה שנועד לפלוט אור ממערכת של מנורות ועדשות או, בפעמים מבוגרות, מאש, ומשמש ככולים עזרו לניווט עבור טייסים ימיים ב ים או בנתיבי מים הפנימיים. מגדלורים לסמן קווי חוף מסוכנים, שרטונות מסוכנים, שוניות, ערכים בטוחים לנמלים, וגם יכולים לסייע בניווט אווירי. כפי שניתן לראות, בלילה כהה מדי, ללא כוכבים או כל דבר אור עד הירח. לכן חשוב שהמגדלור מזהיר מפני קרבתו של החוף.

מפלי איגואסו

(מפלים)

10957 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 269 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

אקוריום

(פיש & אקווריומים)

18609 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2132 הצבעות

שומר מסך זה נועד לחקות את תחתיתהאקווריום טרופי, עם חול , צמחים, ועוד הרבה יותר . יש גם כל מיני דגים כל הזמן מגיעים קדימה ואחורה. על המסך. ישכוכבי ים ,מדוזות , דגי ליצן, ועוד אחד שלהסביבות המרגיעה ביותרלתחנת עבודה כמו מחשב . אתה אף פעם לא רצית חתיכה של החלק התחתון של הים הקריבי עם דגים טרופייםבמסך של המחשב שלך. עם זה שומר מסך שאתה יכול להשיג וגם ללא צורך ללבוש חליפת הצלילה לצלילהבמעמקי הים.

דגל של עיראק ישן

(דגלים)

2966 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 69 הצבעות

הדגל הלאומי של עיראק יש שלושה פסים אדומים, לבנים, ושחורים אופקיים שווים של דגל השחרור הערבי. שלושת צבעים אלה היו בשימוש מאז 1963 עם כמה שינויים לסימנים הירוקים בפס הלבן המרכזי. רוב הגרסה האחרונה Takbir כתבה בירוק, למרות שהאחד בשומר המסך הזה היא אחד שנמשך משנת 2004 ל2008. אם אתה אוהב את דגל עיראק, להוריד אותו ולשתף אותו עם המשפחה שלך וחברים בפייסבוק, טוויטר ועוד הרבה יותר !

קרקעית הים

(פיש & אקווריומים)

2038 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 39 הצבעות

קרקעית האוקיינוס ​​היא אחת המערכות האקולוגיות היפים ביותר בעולם בבית למיליוני בעלי חיים, אלמוגים, וכן שומר מסך זה ניתן גם לראות מי לצלול מתחת למים מלווה דולפינים.קרקעית הים שם דגים ואצות חיים בחושך טיפוסי של השקיעה. לצלול לקרקעית הים עם זה שומר מסך כחול ושחור, כמו מים ומלא דגים, בועות דולפינים. פתח חלון לים על המסך.