מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

40409 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 962 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מפלי הניאגרה

(מפלים)

19052 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2410 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

פסוקים התנ\

(הנצרות & דת)

5618 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 552 הצבעות

התנ"ך משמש אנשים רבים לעידוד והשראה, ורואה בה מקום למצוא תשובות עם ביטויים אלה מן התנ"ך. דבר דומה קורה עם זה שומר מסך.בזה, אתה תמצא ביטוי שרק גורם לך יום טוב יותר. תמונות של נופים טבעיים כגון חופים, אוקיינוסים, אגמים, נהרות, איים, שדות, יערות והרים, עם ביטויים מקראיים שנכתבו עליהם. אם אתה אדם מאמין, יש לי צילומים אלה ציטוטי התנ"ך הטובים ביותר.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1533823 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292295 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

מפלי איגואסו

(מפלים)

7813 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 195 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

לוח להחליק

(ספורט)

171 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 4 הצבעות

על מגן מסך זה מופיע סקייטבורד, המכונה גם לוח המשמש בספורט הקיצוני של סקייטבורד.המחליקים הם ספורטאים שמתאמנים קשה לבצע טריקים ופעלולים על לוח עם ארבעה גלגלים. סקייטבורד זה מופיע עם אפקטים מופשטים מאוד נועזים ועיצובים עם עיגולים המופיעים בתצלום הזה. אם אתה אוהד אמיתי של הספורט הזה שאתה תאהב את לקשט את המחשב עם אנימציה חופשית זה.

אש 3d של אח

(כל מני)

63242 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 6866 הצבעות

3D אנימציה עם אש באח. הקלעים מדה איכות גבוהה של אש באח, כך שיש לך תמונה חמימה ורומנטית על המסך. ארובות יש כלי לחימום הבית לקראת הלידה, אבל יש לנו גם תמונה רומנטית מהם. בוא צבע של חום אש לקשט את שולחן העבודה שלך עם זה שומר מסך 3D של הלהבות באח.

אבירים

(דמיון)

92 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 6 הצבעות

הצבא הגדול הזה של פנטזיה אבירים מחכה בגשם לפני כניסת לחימה. הכללי שלהם הוא בחזית, על סוסו מונח על הנקודה של המישור הגבוהה ביותר, כך שכל החיילים יכולים לראות גם את האות להתקפה.הדגלים בעדינות מניפים והכל נראה בשקט שלפני הסערה. אם אתה אוהב את סיפורים של אבירות וקרבות אפיים, אתה יכול להגן על המסך של מסך המחשב שלך עם הצבא של ימי הביניים זה, מצויד בשריונות מתכת כבדה.

מפלים טבעיים

(מפלים)

273579 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46002 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

שעון פשוט

(שעונים)

10204 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 403 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.