מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

29080 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 716 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

3d אנימציה מפלים

(מפלים)

583050 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114493 הצבעות

אין דבר יותר אטרקטיבי מאשרמפל של מים נופלים מלמעלה עלאגם קטן . עם שומר מסך זה בחינם , תוכל ליהנותמגרפיקת 3D החדשה של שומר המסך הפופולרי ביותר שלנו , מפלי האנימציה 3D אלה. אפקטי המים הם לא פחות מאשר מדהיםוהסצנה מתעוררת לחיים עם דגי 3D , תוכים, יונקי דבש , פרפריםושפיריותוצלילים מרגיעים, מרגיעים של הטבע. אם אתה אוהב את זה שומר מסך , אז אתה יכול גם להוריד אותו למחשב ולשתף אותולשאר העולם ! תגידו לחברים והמשפחה שלך על המסך הזה על פייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת שאתה רוצה!

טוויטי

(סרטים מצוירים)

899 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 15 הצבעות

שומר מסך שקוף טוויטי, כנרית המפורסם של משפחת טונס רבה לוני, חברת האחים וורנר. עכשיו אתה יכול לשחק שומר מסך שבו טוויטי מופיע על כל מה שאתה עושה, אתה לא לעצור את זה. שתף את היריבה טוויטי, הנצחי של סילבסטר, ברשתות חברתיות ולהפיץ את זה שומר מסך עם החברים שלך. אתה יכול לתת למחשב שלך מראה משעשע ומקסים עם טוויטי, הכנרית של סבתא, זה לגמרי בחינם.

עולם

(שטח ו אסטרונומי)

1127 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 69 הצבעות

כדור ארץ שומר מסך, עם זה שומר מסך אתה תרגיש עפים העולם.כדור הארץ הוא כוכב הלכת השלישי מהשמש, והצפוף ביותר והחמישי בגודלה של שמונה כוכבי הלכת במערכת השמש. כמו כן, בגודל של מערכת שמש ארבעה כוכבי לכת. הנה איך העולם מסתובב על עצמו כפי שאנו צופים בסצנה מגובה רב. תמונה זו צריכה להיות דומה מאוד לזו שנצפתה על ידי אסטרונאוטים מתחנות החלל המקיפים את כדור הארץ.

אש 3d של אח

(כל מני)

61014 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 6845 הצבעות

3D אנימציה עם אש באח. הקלעים מדה איכות גבוהה של אש באח, כך שיש לך תמונה חמימה ורומנטית על המסך. ארובות יש כלי לחימום הבית לקראת הלידה, אבל יש לנו גם תמונה רומנטית מהם. בוא צבע של חום אש לקשט את שולחן העבודה שלך עם זה שומר מסך 3D של הלהבות באח.

ישן גור

(בעלי חיים)

175 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 10 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

פשוט שעון

(שעונים)

7605 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 358 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודעים את הזמן עם מסך אלה. עם שעון על המסך שלך, אתה יכול לראות את השעה באופן שונה מאשר שעונים המסורתית. במקרה זה, את שומר המסך הוא שעון פשוט, כמו שעון המשרד או שעון המטבח.

מפלים טבעיים

(מפלים)

271000 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45936 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

מפלי איגואסו

(מפלים)

6681 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 159 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

Enrique Iglesias

(גברים מפורסמים)

7493 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 984 הצבעות

להוריד את שומר המסך של Enrique Iglesias וליהנות שומע שירים שלו בזמן שאתה מסתכל על תמונות. ללא שומר מסך יש שילוב של Enrique Iglesias' רווקים. זה נאה ספרדית זמר פופ יש כמה אוהדים עם שירי 'מילים ואת המוסיקה שלו.