מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

52797 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1286 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1536009 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292344 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

נינטנדו משחקים קלסיים

(למשחקי מחשב)

1222 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 11 הצבעות

האם אתה אוהד נינטנדו? אתה זוכר את המשחקים הראשונים שיצאו לNES עם שומר מסך זה בחינם. משחקים מיתיים כמו אחי מריו, מטפסי קרח, ד"ר מריו, אגדה של זלדה, קונטרה ועוד רבים מחכים לטפל בצג במסך זה לגמרי בחינם. אם יש לך חברים שאוהבים משחקי וידאו ונינטנדו, תוכל לשתף את שומר המסך שיביא ברשתות החברתיות שלך, וליהנות נזכרת איך משחקי וידאו היו בעבר.

מפל מים

(מפלים)

8150 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 177 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

אח

(כל מני)

6070 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 376 הצבעות

לגרש את הקור של החורף כפי שאתה נעימים עד אח 3D בשולחן העבודה שלך, עכשיו עם גרפיקה משופרת. היום הורד ולהרגיש בסדר חמים עד הבהונות. לשמוע את רשרוש ולהיות מוקסם הלהבות 3D כמו האח שולחן העבודה שלך סטוקס למעלה, ושולח האריזה הישן החורף גבר.

שעון פשוט

(שעונים)

13057 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 451 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

האב המאושר של יום

(חגים)

499 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 11 הצבעות

מברכת את אבא שלך עם זה שומר מסך חינם בזמנו. איזו דרך טובה יותר כדי לברך את ההורים שלך זה להתקין את שומר המסך. בחודש זה, סמיילי ישן בשלווה בערסל בגינה. משימות כל יכול לחכות. האם יום האב נחמד! אומרים רק: שתהיה לי היום של אב נחמד!

החוף הקרב

(נופים)

2627 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 33 הצבעות

כמו בחוף? החופים המפורסמים ביותר בעולם הם החופים של איים הקאריביים, בגלל החול, עצי הדקל הלבן שלה על החוף וים טורקיז מים. חופי הקאריביים הם חמים הם נפלאים למטיילים. ליהנות מחוף מרגיע זה משקיף על הים והגלים.

כלי רכב

(מכוניות)

48679 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 9725 הצבעות

שומר מסך עבור אוהדים של כלי רכב, שבו אנחנו יכולים לראות את התמונות של דגמי מכוניות שונים, ממודרני לאג"ח להמרה. דגמים שונים של מכוניות בכחול שחור, כהה או אפור מתכתי. מכוניות יוקרה, אלגנטי, הניתן להמרה, קופה, קבריולט ועוד לבחירה. מותגים גדולים מצעד מכונית סופר במסך של המחשב שלך.מאזדה RX-7, Koenigsegg CCX, נובל M14, וכו 'זה הוא בעצם מצגת של חלק מהמכוניות הגדולות ביותר שנבנו אי פעם. שומר מסך זה הוא עשה עבור חובבי רכב.

הדגל האמריקאי

(ארצות הברית)

4872 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 451 הצבעות

יש דגל ארה"ב פסים אופקיים שלושה עשר, שבע חלופיות לבן אדום ושש. כמו כן, יש מלבן כחול בפינה השמאלית העליונה בכוכבית חמישים לבנה מחומש. הברים מייצגים את שלושה עשר מושבות הראשונות שהופרדו מאנגליה וכוכבים לבנים למדינות חמישים המרכיבות את ארצות הברית כיום. שומר מסך של סמל של פטריוטיות אמריקנית: הדגל שלהם. שכל המדינה יש בבית שלך, במכונית שלך או לשים אותו בגדים, הוא סמל גדול עבורם. דגל אמריקאי אנימציה.