מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שעון סנאים

(שעונים)

28678 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 3410 הצבעות

הסתיו מגיע, וסנאים אלה צבירת מזון לחורף הקשה. המסך שלך הפך יער בסתיו עם שעון בחזית.הסנאים מסתכל על השעון כדי לראות אם עדיין יש להם זמן לצבור מספיק אוכל לחורף.הזמן מוצג הוא אותו הדבר כמו שיש לך להגדיר במחשב שלך, משום ששניהם שעונים מסונכרנים. סנאים אדומים הם מאוד מודעים לשעון, אם כי בעלי חיים אינם מונעים על ידי זמן, אבל על ידי האינסטינקטים שלהם.

דוב שעון וארנב

(שעונים)

7420 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 696 הצבעות

שעון קריקטורה יפה זה לא רק מראה לנו את הזמן, אלא גם יופיע סצנות אנימציה שונות.בהם, שמופיע תווים כמו דוב, ארנב, צבי, סנאי ועוד רבים אחרים המתגוררים הרפתקאות כיף. בכל גיליון של השעון, עכבר ידידותי מופיע. באחת סצנות, כולם נוסעים ברכבת של צבעים. במקרה אחר, הדוב וגלישת הארנב על רפסודה מעבר לנהר. השעון התוסס הזה הוא מושלם עבור ילדים כפי שהוא ימלא את צבעי מסך המחשב והם ילמדו לקרוא את הזמן.

שעון כיס עתיק

(שעונים)

1381 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 22 הצבעות

לתת את המחשב מגע רטרו ידי התקנת שומר המסך של שעון כיס ישן שמניף בדיוק כמו מטוטלת. בסרטון הזה, אתה יכול לראות את הסגנון של סרטים משובחים, שצולמו בצבעי חום כהה או שחור ולבן, שכן הצבע בוידאו לא היה קיים באותו הרגע. ברקע, אתה יכול לראות את הסצנה שהייתה רגיל למצוא בערים הגדולות, כאשר יצאו הראשונות, גם אם יש עדיין לא היו כל מכוניות והיו מעט מאוד קרונות מופעלים על ידי סוסים.בשעון הכיס, הידיים ספין טירוף בלי הפסקה, בדיוק כמו פעם, שגם לא מפסיקה. קח מבט מהיר אחורה בזמן עם זה שומר מסך של שעון כיס בציר ישן.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

33781 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 834 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

מסך שבור

(3d-desktop אפקטים)

4097 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 186 הצבעות

זה שומר מסך חינם יגרום לך להאמין שהמסך של המחשב שלך שבור. כל המסכים השטוח להיראות כך כשהם שבורים.החלק הטוב ביותר הוא שהסדקים יופיעו על גבי החלונות ותוכניות שיש לך פתוח באותו הזמן.בפנל שטוח, אם LCD או LED, הם חייבים להיות זהירים מאוד. כל השפעה קטנה יכולה לגרום לניזק בלתי הפיך. גם בעת הניקוי יש צורך להשתמש במטלית עדינה כדי להימנע מגרד את המסך. כאן אתה רואה את ההשפעות של מכה או זעזוע על המסך. אם אתה רוצה להקניט את החברים שלך להתקין את שומר מסך במחשב שלך וליהנות מצפייה בתגובותיהם.

סופת רעמים

(& מזג אויר עונות השנה)

11855 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 988 הצבעות

סערה גדולה, סערה מושלמת של רעמים וברקים באמצע הלילה, בחשכה ניתן לראות את קרנה של הסערה שהם לזרוח טיפות גשם נופלים.עץ יבש ברק פגע בדימוי כוכבים יחד עם כמה עננים עם ברקים. אנו רואים את העץ המת בקדמת התמונה. מאחורי אנו רואים נוף המדברי, שבו המים נוצצים בשלוליות על הרצפה. בשמיים העננים לא יפסיקו לרדת גשם בזמן שברק מאירים את כל הסצנה.

מפלי הניאגרה

(מפלים)

17884 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2396 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

מסך ישן

(3d-desktop אפקטים)

433 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 5 הצבעות

אם אתה עייף של שיש את אותן שומרי מסך במחשב שלך, עכשיו אתה יכול להוסיף נופך הברנש לצג המחשב שלך עם זה שומר מסך של בציר צג CRT (שפופרת קרן קתודית). עם זה, יהיה לך סגנון רטרו או בציר במחשב שלך, ולרגע, המסך המודרני שלך, בין אם הוא LED או LCD, ייראה כמו אחת מהטלוויזיות ישנות בשחור לבן אלה שאבותיהם וסבינו נהגו לצפות . מה שתראה בזה כמה קווים אופקיים, כאילו טלוויזיה לא הייתה מכוונת לכל ערוץ, או אנטנת טלוויזיה לא עבדה כראוי. למרות שזה אולי לא נראה כמו זה, ייתכן שהמחשב שלך מודרניזציה עם שומר מסך בסגנון וינטג' זה, כפי שהוא רטרו אופנתי בימים אלה. בגלל אפקטי 3D הם הזרם המרכזי מדי!

מפל הקלעים

(מפלים)

13037 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1635 הצבעות

ליהנות מפלאי העולם התת ימי עם שומרי מסך מלכותיים אלה. ייתכן שהמים המדורגים להרגיע את רוחך ולשטוף את הדאגות שלך משם. תוכל לראות כמה תמונות מעניינות שיהיה מחזור עם מעברים יפים ואפקטים חזותיים בהדרגה. את הנוף עוצר הנשימה של מפלים גדולים מכל הסוגים לא יעזוב אותך בפה הפעור. הם כולם שונים מאוד, תנועות קטנות בין הסלעים האדומים, הגופים גדולים של מים בנפילה חופשי גדולה או מפלים החבויים בצמחיית היער.

רוח רפאים ברחוב

(טרור ופחד)

270 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 15 הצבעות

רוח עפה שיטוט ברחובותיה של העיר. כשהלילה יורד, רוחות רפאים מופיעים במקומות שאתה הכי פחות מצפה. רוח רפאים זה שיטוט השכונות של העיר הזאת בזמן שכולם ישנה בשלווה בבתיהם.עיר קסומה שבו אתה יכול למצוא מגוון ישויות על טבעיות ואירועים טבעיים לקרות, כי אף אחד לא יכול להסביר. אם אתה אדם מפחיד, אתה טוב יותר להתרחק מהרחובות האלה כל כך קודרים ...