מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

29778 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 743 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

יום הולדת ראשון

(תינוקות וילדים)

145 הורדות בסך הכל !
4
4 מתוך 10 - 2 הצבעות

שומר מסך חינם חמוד שבו תינוק קטן חוגג את יום ההולדת הראשון שלו, מוקף מתנות. שומר מסך זה תוכנן ב-3D​​, אם אתה רוצה ילדים תוכלו ליהנות שומר מסך. הילדה הקטנה היא עצבנית, כי יש לפוצץ את הנר הראשון שלו, הדליק שבקצפת. אם אתה אוהב ילדים ורוצה לחלוק את זה שומר מסך עם החברים שלך, אתה יכול לעשות את זה עכשיו לחיצה על לחצני רשתות חברתיות.

מגרש משחקים

(תינוקות וילדים)

124 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 3 הצבעות

שומר מסך עם משחקים בחינם זה אתה יכול לתת מגע רך למחשב שלך. אם יש לך ילדים בסביבה שלך, או יש לך מחשב באווירת ילד, כמו מעון יום או בבית ספר, זה שומר מסך הוא מושלם לתת את מגע ילד למחשב, כך שזה לא רציני ככלי. שתף עם החברים שלך זה שומר מסך יפה ברשתות חברתיות כדי שכולם יגלו.

נוף עם מפל

(נופים)

324439 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 68881 הצבעות

ליהנות עם שומר מסך המימי וצבעוני: כחול מדהים של נהרות ומפלים, ירוקה אינטנסיבית של צמחייה ירוקה ואדום או עלה מהפרחים. כמו כן, הצבעים שמחים של ציפורים ופרפרים שעפים במסך שלך. בתמונה זו אנו רואים את נפילת מים ממפל בין הסלעים של הר. פרפרים ויונקי דבש עפים בנהר הכחול. להירגע צופים מפל זה וליהנות מהנוף הטבעי היפהפה הזה.

מפלי איגואסו

(מפלים)

6792 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 165 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

אוצר שקועות

(פיש & אקווריומים)

1603 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 44 הצבעות

האם אתה אוהב הרפתקאות? עם זה שומר מסך, תוכל להרוויח אוצר שקוע, אם אתה מסוגל לחטוף אותו מהכריש שמר את זה!אוצר פירטים אמיתי ניתן למצוא מתחת לים, מחכה שמישהו לשחזר אותו ממעמקי האוקיינוס. אם יש לך רוח הרפתקנית, זה שומר מסך הוא מושלם בשבילך. מרגיש כמו שודד ים אמיתי מתאושש אוצרות מקרקעית הים. אוצר הוא ריכוז של חפצים יקרים.

בועות

(פיש & אקווריומים)

1607 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 121 הצבעות

ימית בועות מרגיע שומר מסך. עם זה שומר מסך חינם אתה יכול להרגיש כאילו אתה צולל מתחת למים. להוריד את שומר המסך וליהנות קרקעית הים בלי לצאת מהבית או להירטב.

פשוט שעון

(שעונים)

7699 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 361 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודעים את הזמן עם מסך אלה. עם שעון על המסך שלך, אתה יכול לראות את השעה באופן שונה מאשר שעונים המסורתית. במקרה זה, את שומר המסך הוא שעון פשוט, כמו שעון המשרד או שעון המטבח.

דגל מקסיקו

(דגלים)

4086 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 496 הצבעות

דגל מקסיקו הדגל הנוכחי קיים מאז 1968, אך העיצוב הכולל הוצג לראשונה בשנת 1821 כטריקולור בצבעים ירוק, לבן ואדום כאשר הדגל הלאומי הראשון נוצר. בשנת 1823 הוסף סמל מקסיקו, שמייצג את יסוד הבירה האצטקית טנוצ'טיטלאן (על השטח בו נמצאת היום בירת מקסיקו, העיר מקסיקו סיטי) בשנת 1325, במרכז הפס הלבן. הסמל השתנה מאז מספר פעמים, והשתנה בהתאם גם בדגל. 3 הצבעים הללו אומצו על ידי מקסיקו מאז עצמאותה מספרד במהלך מלחמת העצמאות של המדינה.

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

372537 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54088 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.