מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

42098 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 999 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

פריז סן ז'רמן

(כדורגל)

336 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 9 הצבעות

פריז סן ז'רמן מועדון הכדורגל, הידוע בפאריס סן ז'רמן והכינוי פאריס SG או PSG, הוא מועדון כדורגל שבסיסה בפריז, צרפת.המועדון נוסד בשנת 1970 על ידי האיחוד של שני מועדוני כדורגל של פריז.מחזה שלב פריז סן ז'רמן הוא פרק דה פרינס (פרק דה פרינס) עם יכולת ל48,712 צופה.

ישן גור

(בעלי חיים)

1530 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 32 הצבעות

גור כלב הקטן הזה נרדם לסל, ואתה יכול לראות לנשום בשקט בזמן שהוא חולם. כאשר כלבים הם קטנים מאוד, הם מבלים את רוב היום לישון.שאר היום הם תמיד שיחקו, והם מאוד שובבים ופרועים. הם מבלים הרבה אנרגיה וזה בגלל שהם יכולים לישון בכל מקום, כמו הגור הקטן הזה אתה יכול להיות במגן המסך שלך. אם אתה חובב בעלי חיים, במיוחד של חיית מחמד פופולרי זה, עכשיו אתה תמיד יכול לראות על המסך של המחשב שלך.אנימציה עם הרבה רוך שמשדרת רוגע ודממה גדולים.

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

374198 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54122 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

נהר ניאגרה

(נופים)

9587 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1093 הצבעות

אנימציה של אחד הנהרות המפורסמים ביותר בעולם, הנהר ניאגרה.בתמונות אלה אנו יכולים לראות תמונות שונות של הנהר ומפלי המים שלה. היא שוכנת בין אגם אירי לאגם אונטריו. הוא מהווה חלק מהגבול בין מחוז אונטריו בקנדה ומדינת ניו יורק בארצות הברית. הנהר המפורסם הזה הוא פופולרי על כך מפורסם מפלי הניאגרה. אלו יורכבו משלוש: נפילות קנדיות, מפלים אמריקאים ומפלי צעיף של כלה.

אהבה וינטג

(אהבה)

1168 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 15 הצבעות

שומר המסך היפה הזה עם המילה "האהבה" הוא דרך בציר או רטרו לספר למישהו "אני אוהב אותך". אנחנו יכולים לראות את תיבת שוקולדים בצורת לב עם עניבה, ואילו המופיע סביב לב, ממתקים ועליי הוורדים.הרקע של לוחות עץ שחוקים הוא פריט שנותן בציר מגע למגן המסך. אם אתה רוצה להתאים אישית את המחשב האישי שלך לאהבה, זה הוא בחירה טובה. חוזר להיות רומנטי שולח מישהו בדואר אלקטרוני שומר מסך רומנטי זה בחינם. אתה יכול גם לשתף אותו ברשתות חברתיות.

נשיקה מתחת לכוכבים

(אהבה)

1370 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 16 הצבעות

שומר חינם רומנטי מסך עם הצללית של זוג מתנשק מתחת לכוכבים, ואילו מאות לבבות עלולים לצוץ עד. בשמיים יש הרבה כוכבים, שהם כמו ערפילית, משום שהתחושה של להיות באהבה דומה למרחף בחלל, באמצע הגלקסיה עם מיליון כוכבים.

מפלים טבעיים

(מפלים)

273940 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46012 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

להרוס

(אניות)

11200 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 860 הצבעות

לראות את שרידיו העצובים של סירת דיג ישנה זו שקעה באוקיינוס​​, מוקף בכרישים.העדים היחידים לתאונה מאיימים כרישים שוחים סביב האזור. חורבות ימיות אתה יכול להסתיר את אוצרות אבודות ומעולם לא התאוששו עשירות. אוצרות שקועות של האוקיינוס.סירת דיג שקעה ושקעה בים, אנו יכולים לראות את שרידי מנוחת הספינה על קרקעית הים, מוקפת בסלעים, דגים וכרישים.

תחתית האקווריום

(פיש & אקווריומים)

45300 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 7159 הצבעות

שומר מרגיע אנימציה מסך של סצנה ימית מחדש באקווריום. אנו רואים כמה עלים צפים על פני המים והתחתון באבנים. תמיד יש מים השפעה מרגיעה, והחלק התחתון של הים נראה כל כך שליו ובלתי חדיר. תמונה נע זה תחתון הימי של אקווריום או בים.המים הוא ברורים, כך שזה מאפשר לנו לראות את כל אבנים וסלעים היוצרים את הרצפה.עלה יבש צף על פני המים לאחר הקורס של הנוכחי.