מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

54428 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1339 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

13481 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 453 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מפל מים

(מפלים)

8445 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 181 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

חג ליל כל הקדושים

(ליל כל הקדושים)

15801 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 707 הצבעות

דלעת, רוחות, שלד, גולגולת וילדים עם קרמל, כי הוא חגיגה אמיתית של ליל כל הקדושים. כל הילדים יוצאים מתחפש כדי להפחיד את אלה כדי מבוגרים יותר, הם חייבים להפיץ הכרמל או לקבל להפחיד, תלוי להם: טריק או לטפל!

את המכשפה בית

(ליל כל הקדושים)

11707 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 1070 הצבעות

א מחריד שומר מסך של ליל כל הקדושים העונה. א 'רזי כתום שעה לנבוע מתוך הגדרה שמש, ו מאיר בית גדול בארץ בצד. ועם לילה מגיעים יצורים הרוע. אנו רואים כמה מכשפה עף על מטאטא, מוכן לבצע את לאבגד באמצעות קסם שחור. ביותר להפחיד דבר תמונה זו הרעש כי הולך עם זה: את צחוק מרושע של מכשפה ואת צרחני זעקת בת.

שלד ליל כל הקדושים

(ליל כל הקדושים)

7961 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 913 הצבעות

שומר מסך ליל כל הקדושים מפחיד שבו אנו רואים את שלד בבית קברות שיורק אש דרך הפה בזמן שהדלעת היא על המצבות. האם אתה מפחד רוחות רפאים?והשלדים מדברים ולירוק אש? האם אתה בטוח שאתה יכול לשרוד את ההלם של זה שומר מסך על לילה של רוחות רפאים? אל תישאר לבד עם המחשב שלך והשלד של זה שומר מסך אנימציה. ליהוק מתים אש נשימה בבית קברות מלאים בדלעות על הקברים.

בתים בחג המולד

(חג המולד)

155922 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 22320 הצבעות

שומרי מסך של שלג נופלים על בית עם האורות הצבעוניים שלה לקשט מחוץ לחג המולד. בתים מקושטים בקישוטי חג המולד על המגרש, בעוד שלג כבד נופל. ליהנות מהמוזיקה של שירי חג תוך כדי הצפייה בשלג יורד, ללכת להסתכל על בעלי החיים ואפקטים של תאורה. מושלם לשומר מסך חג המולד. פתיתי שלג נופלים כל הזמן על הבית שיש את כל החלונות מעוטרים באורות צבעוניים.

בית רדוף רוחות של ליל כל הקדושים

(ליל כל הקדושים)

23566 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2694 הצבעות

בקר זה כהה בית הלילה של ליל כל הקדושים, הלילה של המתים. לרדת אל מחסן אם אתה לא מפחד לגלות את מסתורי ההיסטוריה של הטרור, כי זה שומר מסך מסתיר. לחגוג ליל כל הקדושים במחשב, להסוות את המסך ולהקשיב ל מחריד אגדה קסום של הבית.

דיסני ליל כל הקדושים

(ליל כל הקדושים)

7599 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 363 הצבעות

במסך חינם זה תוכל לראות כמה תלבושות דמויות דיסני , מוכנות לחגוג את יום כל הקדושים . סטיץ , ג'ק , פו חזרזיר y הדוב , מיקי מאוס עם דונלד דאקוגופים , הם יופיעובמסך שלך. ¡ ליל כל הקדושים שמחים ! לילה קסוםומסיבה מהנה שבו כולנו התחפשתי . גם לילדים דיסני להתלבש בתחפושת . תחפושות וממתקים הם כמיטב המסורת של כיף בערב הזה. ליהנות הכיף זה ליל כל הקדושיםומפלצות עם תוכנה חופשית זו .

מפחיד אחוזה

(ליל כל הקדושים)

1035 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 45 הצבעות

ליל כל הקדושים הוא לילה של פנטזיה ומסתורין שבמהלכו מה שקשור לעולם של מת הוא נזכר וייצג. כאן אנו רואים אחוזה קודרת גדול ביער מפחיד, עם כמה קרני חשמלי. מסך זה כולל גם נשמע מפחיד.