מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

43045 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1016 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

ארנבים ופרפרים

(בעלי חיים)

81 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 2 הצבעות

שני ארנבים קטנים לעבור חרטומיהם בדשא של היער. פרפרים לבנים עפים בעלי חיים. סצנת טבע שבו אנו רואים שני בעלי חיים שונים מאוד, אבל לייצר הרבה קצוות כמו ארנבות ופרפרים. דשא ירוק בשטח עם בעלי החיים הניזונים זה נסתר בין צמחים. הפרפרים הלבנים הקטנים לטוס מסביב לתמונה, מנפנפים בכנפיה בטיסה איטית ושקטה. ארנב עושה תנועות עם הפה שלה בזמן שמרחרח את האוויר.

מפלים טבעיים

(מפלים)

274160 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46017 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

374341 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54125 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.

3d אנימציה מפלים

(מפלים)

585187 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 114553 הצבעות

אין דבר יותר אטרקטיבי מאשרמפל של מים נופלים מלמעלה עלאגם קטן . עם שומר מסך זה בחינם , תוכל ליהנותמגרפיקת 3D החדשה של שומר המסך הפופולרי ביותר שלנו , מפלי האנימציה 3D אלה. אפקטי המים הם לא פחות מאשר מדהיםוהסצנה מתעוררת לחיים עם דגי 3D , תוכים, יונקי דבש , פרפריםושפיריותוצלילים מרגיעים, מרגיעים של הטבע. אם אתה אוהב את זה שומר מסך , אז אתה יכול גם להוריד אותו למחשב ולשתף אותולשאר העולם ! תגידו לחברים והמשפחה שלך על המסך הזה על פייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת שאתה רוצה!

שעון סנאים

(שעונים)

30774 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 3437 הצבעות

הסתיו מגיע, וסנאים אלה צבירת מזון לחורף הקשה. המסך שלך הפך יער בסתיו עם שעון בחזית.הסנאים מסתכל על השעון כדי לראות אם עדיין יש להם זמן לצבור מספיק אוכל לחורף.הזמן מוצג הוא אותו הדבר כמו שיש לך להגדיר במחשב שלך, משום ששניהם שעונים מסונכרנים. סנאים אדומים הם מאוד מודעים לשעון, אם כי בעלי חיים אינם מונעים על ידי זמן, אבל על ידי האינסטינקטים שלהם.

שעון פשוט

(שעונים)

10800 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 414 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

שעון סמיילי

(שעונים)

4854 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 225 הצבעות

שומר מסך חינם מכיל שעון נחמד.הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר זמן, ובמקרה זה גם הכי מצחיק הם שומרי המסך עם אמיתיים שעונים, אשר ייתן את הזמן הספציפי לדרך חדשה ומהנה, במקרה זה עם שעון מאוד ידידותי וחיובי סמיילי מחייך כדי לתת לנו זמן. זה שומר מסך המושלם עבור ילדים שלומדים בפעם, כי זה כמו שעון אנלוגי יכול להתאמן טוב יותר. והם מוצאים את זה מאוד מצחיק עם הפרצוף שמח שלו במרכז.

מסך שבור

(3d-desktop אפקטים)

5364 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 197 הצבעות

זה שומר מסך חינם יגרום לך להאמין שהמסך של המחשב שלך שבור. כל המסכים השטוח להיראות כך כשהם שבורים.החלק הטוב ביותר הוא שהסדקים יופיעו על גבי החלונות ותוכניות שיש לך פתוח באותו הזמן.בפנל שטוח, אם LCD או LED, הם חייבים להיות זהירים מאוד. כל השפעה קטנה יכולה לגרום לניזק בלתי הפיך. גם בעת הניקוי יש צורך להשתמש במטלית עדינה כדי להימנע מגרד את המסך. כאן אתה רואה את ההשפעות של מכה או זעזוע על המסך. אם אתה רוצה להקניט את החברים שלך להתקין את שומר מסך במחשב שלך וליהנות מצפייה בתגובותיהם.

קמפינג הלילה

(נופים)

3086 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 331 הצבעות

להתחמם באש מאותם הלילות מתחת לכוכבים, החברה היחידה של אש חמה והאור העמום של נר. לישון באוהל הוא חוויה נהדרת לכולם ולהישאר בקשר עם הטבע. בהדמיה זו אנו יכולים לראות אוהל קמפינג ובקתה באזור הכפרי בסמוך לאש ונר.שמי זרועי הכוכבים וירח מלא שהופכים את הלילה הוא לא אפל. האם אי פעם הלכו קמפינג? ליהנות מהחוויה עם שומר מסך זה.