מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

53312 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1304 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

שעון פשוט

(שעונים)

13191 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 452 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מפל מים

(מפלים)

8239 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 180 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

לילה מפל

(מפלים)

2058 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 23 הצבעות

שומר מסך מרגיע מאוד של מפל הג'ונגל. השמש זורחת בראש מפל, ומים משאיר מאחוריו הבזקים קלים של אור בעוד נופלים.להקת ציפורים שחצו את הבמה, המעבר ל-באקלים חם יותר. עם זה שומר מסך אתה יכול להפוך צג המחשב אל חוף מבטחים של שלום בכל פעם שהוא יהיה להקפיא כמה דקות. שתף עם חברים וליהנות עבור זה שומר מסך חינם.

שעון סנאים

(שעונים)

31993 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 3455 הצבעות

הסתיו מגיע, וסנאים אלה צבירת מזון לחורף הקשה. המסך שלך הפך יער בסתיו עם שעון בחזית.הסנאים מסתכל על השעון כדי לראות אם עדיין יש להם זמן לצבור מספיק אוכל לחורף.הזמן מוצג הוא אותו הדבר כמו שיש לך להגדיר במחשב שלך, משום ששניהם שעונים מסונכרנים. סנאים אדומים הם מאוד מודעים לשעון, אם כי בעלי חיים אינם מונעים על ידי זמן, אבל על ידי האינסטינקטים שלהם.

חוף

(נופים)

1320 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 48 הצבעות

שומר מסך של חוף גן עדן עם הקול של גלי ים. לנסוע ולהעביר את עצמך לחוף לילה רומנטי, שומר המסך הזה הוא מושלם. להירגע האזנה גלי הים עם שומר מסך זה בחינם. אתה יכול גם לתת אותו לאדם מיוחד ויש לי חווה רומנטית נחמדה. אתה יכול לראות איך יורד הערב על נוף החוף הזה, מוקף בעצי דקל גבוהים.השמש שוקעת מאחורי האופק כגלים בעדינות לשבור על חול הים.הסצנה מלווה בקולו של הים.

מיקי מאוס וחברים

(דיסני)

3065 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 92 הצבעות

בשומר מסך זה בחינם יהיה לך את כל דמויות דיסני הראשיות מופיעות על גבי רקעים שונים.התמונות כוללות טירה בשמיים, יער ירוק ענק, אסם, הרבה שלג. וגם, החלק החשוב ביותר, הוא מיקי, גופי, דונלד ומיני. אם אתה אוהד של הדמויות השונות של וולט דיסני, חייב להיות לכם את המסך הזה ולחלוק אותו עם כולם אתה יודע שאולי גם אוהב את זה! תמונות של הדמויות האהובות ביותר. תמונות קלאסיות של וולט דיסני, יחד במסך אחד חינם. גלה את הקסם של הדמויות שהובילו את וולט דיסני לתהילה עם תווים זה ללא שומר מסך קלאסי מדיסני.

דגל פורטוגל

(דגלים)

1459 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 21 הצבעות

שומר מסך דגל פורטוגל. דגל פורטוגל. הרגש הרוח הפטריוטית שלך במחשב בעל מסך עבור הדגל של המדינה שלך, מנופף במסך מלא אז אתה מרגיש את הצבעים של המדינה שלך. אי אפשר לפספס באוסף שלך שומרי מסך של דגל לאומי פורטוגל.

Nascar

(מכוניות)

388 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 2 הצבעות

אם אתה אוהב את תחרויות Nascar מכוניות יש שומר מסך מציג מכונית Nascar על במה מוארת בזרקורים.הרכב הסטנדרטי מוכן לתחרות, יש לו צבע אדום אופייני. אם תשימו לב, המכונית הזו דומה מאוד לדיסני את דמות ייטנינג מקווין, כי תחרויות Nascar אלה היו ההשראה ליצירת סרט פיקסאר. תחרויות NASCAR יתקיימו במעגלים בצורת סגלגלות סגורים, שבו נהגים חייבים להוכיח את כישורי הנהיגה שלהם עם מכוניות מניות. עכשיו אתה יכול ליהנות מהם עם מסך Nascar זה.

זר הבוער

(3d-desktop אפקטים)

2602 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 171 הצבעות

אנימציה שומרי מסך של סמל המייצג חייזר. תמונה של סמל על האש, זה שומר מסך יוצר אשליה מציאותית של אש המסך. תמונה מרשימה של אש סמל מסתורי. האש היא סמל קדוש שיכול להאיר או לשרוף.