מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

31387 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 778 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

תחתית האקווריום

(פיש & אקווריומים)

43626 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 7137 הצבעות

שומר מרגיע אנימציה מסך של סצנה ימית מחדש באקווריום. אנו רואים כמה עלים צפים על פני המים והתחתון באבנים. תמיד יש מים השפעה מרגיעה, והחלק התחתון של הים נראה כל כך שליו ובלתי חדיר. תמונה נע זה תחתון הימי של אקווריום או בים.המים הוא ברורים, כך שזה מאפשר לנו לראות את כל אבנים וסלעים היוצרים את הרצפה.עלה יבש צף על פני המים לאחר הקורס של הנוכחי.

מטוסים

(מטוסים)

29480 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 4667 הצבעות

שומר מסך עבור אוהדים של מטוסים שבו אנו רואים מטוסים שונים טסים חברות תעופה מסחריות. דגמים שונים של חברות שונות הם מטוסים טסים בשמיים. מטוסי נוסעים באוויר של החברות הגדולות בעולם ובשתי היצרניות הגדולות איירבוס ובואינג. שומר מסך שגורם לך לרצות ללכת.

מטריקס

(סרטים)

35968 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 4561 הצבעות

שומר מסך זה הוא אופייני מסרט מטריקס. זה באמת מייצג את הטכנולוגיה, ולייתר דיוק למחשבים, אבל הסרט היה מסוגל לשנות את המושגים בעיצוב ירוק דיגיטלי עם כל סוגי תווים פשוט נופלים למטה במסך. אם אתה מחשיב את עצמך חנון מחשבים, או שיש פשוט ראו את הסרט ואהב את זה, אז זה שומר מסך הוא חייב להיות. אל תשכח לשתף אותו עם האנשים יו חושב שעשויה להתעניין גם במסך זה.

שעון פשוט

(שעונים)

7945 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 362 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

מפלים טבעיים

(מפלים)

271355 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 45944 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

מסך שבור

(3d-desktop אפקטים)

3766 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 179 הצבעות

זה שומר מסך חינם יגרום לך להאמין שהמסך של המחשב שלך שבור. כל המסכים השטוח להיראות כך כשהם שבורים.החלק הטוב ביותר הוא שהסדקים יופיעו על גבי החלונות ותוכניות שיש לך פתוח באותו הזמן.בפנל שטוח, אם LCD או LED, הם חייבים להיות זהירים מאוד. כל השפעה קטנה יכולה לגרום לניזק בלתי הפיך. גם בעת הניקוי יש צורך להשתמש במטלית עדינה כדי להימנע מגרד את המסך. כאן אתה רואה את ההשפעות של מכה או זעזוע על המסך. אם אתה רוצה להקניט את החברים שלך להתקין את שומר מסך במחשב שלך וליהנות מצפייה בתגובותיהם.

מזחלת מעופפת של סנטה קלאוס

(חג המולד)

11018 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 978 הצבעות

מסך אנימציה שומר סנטה קלאוס שחצה את השמיים בלילה לחלק המתנות שלו לילדים ברחבי העולם רוכבים המזחלת המעופפת שלו משכה על ידי איילים. כדי להעביר את המתנות, סנטה קלאוס הייתה לשמור אותם בשק קסם;ויחולק ביום 25 בדצמבר מזחלת מעופפת קסומה רתומות לאיילים.הירח המלא בכל ירח הפאר והכוכבים שלה יהיה להאיר את הדרך בלילה. איילי האף רודולף זורח בין כל האיילים שמושכים את המזחלת.

3d כרישים

(בעלי חיים)

55725 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 10611 הצבעות

היזהר מה מסתתר בקרקעית האוקיינוס​​!מסך חינם "כרישי החיים 3D" כולל מגוון של מיני כרישים וסוגים של דגים שוחים מצחיקים סביב ספינה שקועה.המים של מהלכי האוקיינוס ​​וזורחים כמו הכרישים המאיימים לחפש הארוחה הבאה שלהם. שעונים כמו הכרישים לזעזע צג המחשב שלך. ראה טורפים המסוכנים ביותר בחי האוקיינוס במחשב שלך. אם אתה אוהב את זה שומר מסך חינם, אל תהסס לשתף אותו עם החברים שלך בפייסבוק ועל שאר הרשתות החברתיות!

הטרופי לאקווריום

(פיש & אקווריומים)

372654 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 54090 הצבעות

דגי זהב , צמחי מים ירוקים, מים ובועות. אם אתם אוהבים אקווריומים , אבל לא אוהבים את הטרדות כמו טיפול בדגים, זה הוא הפתרון המושלם. אקווריומים טרופיים הם מערכות אקולוגיותשאנחנו שמים בבתים שלנו כדי ליהנות מחברתם של דגים. זה כל כך מציאותי שזה ירגיש כמו דג טנק אמיתי. הדגים צבעוניים,הצמחים הם ירוקים ליים , יש לו את המים בועות. הם גם מציעים נוף מרגיע מאודוטבעי.