מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
עץ חג המולד בעיר

(חג המולד)

9933 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 189 הצבעות

האם אתה אוהב את עצי חג המולד? כאשר חג המולד מגיע בכל הערים מלאות בקישוטי חג המולד ובמרכזה של העיר הזו יש לשים עץ חג המולד ענק בכיכר. במסך זה שומר אנו רואים כי העיר מקושטת בעץ חג המולד ענק במקום שבו יש גם שלג ושלג שנופל על הבתים המוארים.עץ חג המולד ענק הממלא את כיכר העיר וסצנת חג המולד הצבעונית.

אורות של עץ חג המולד

(חג המולד)

43048 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 5114 הצבעות

שומרי מסך לחג מולד צדדים שבו אנו רואים קישוט עץ חג מולד עם אורות צבעוניים ושורה של אורות ריקודים מסתובבת.עץ חג המולד המואר בשפע של אורות צבעוניים וקישוטים אחרים: התחומים צבעוניים, סרטים צבעוניים, כוכבים וקשתות.המסורת היא לשים מתנות לילדים מתחת לעץ, שנשלח על ידי האגדה החכמים או סנטה קלאוס שלוש בהתאם לאזור שבו אתה נמצא. מוסיקה של חג המולד מלווה את שומר המסך.

שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

38532 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 919 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

ירידת שלג

(& מזג אויר עונות השנה)

6504 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 452 הצבעות

האם אתה רוצה לראות את השלג על המסך של המחשב שלך? עם שומר מסך זה תוכל לראות תרחישים מושלגים שונים. שעונים כמו שהוא מתחיל שוב לרדת שלג. אתה יכול להגיד ולהאמין שיורד שלג, כי פתיתי שלג נופלים נראים מאוד אמיתיות.אתר סקי או החזון של הכנסייה של כפר הם תמונות שאתה לא יכול לפספס עם זה שומר מסך. שים לב כשלג מתחיל לגדול על משטחים. אם אתה אוהב את עונת החורף, אז זה שומר מסך הוא אחד שאתה רוצה לשמור. שתפו אותו בכל רשת חברתית שאתה יכול לחשוב עליו כדי שתוכל לספר לחברים שלך את מה שמגניב שומר מסך שהורדת!

בית ערב חג המולד

(חג המולד)

4989 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 174 הצבעות

בית מואר טיפוסי המכוסה בשכבה עבה של שלג, שמקבלת בברכה את החג הזה, מלא שמחה, מפגשים משפחתיים, צחוק ומזמורי חג המולד.הבית מקושט באורות צהובים המקיפים את כל החזית וגג. בחוץ יש עץ חג מולד יפה עם אורות מהבהבים, זרים וכדורים לבנים. זוהי סצנת חג המולד מאוד מרגיע, אנחנו יכולים לראות איך העשן עולה בארובה.האורות בחדר מופעלים לסירוגין.

אש 3d של אח

(כל מני)

62707 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 6861 הצבעות

3D אנימציה עם אש באח. הקלעים מדה איכות גבוהה של אש באח, כך שיש לך תמונה חמימה ורומנטית על המסך. ארובות יש כלי לחימום הבית לקראת הלידה, אבל יש לנו גם תמונה רומנטית מהם. בוא צבע של חום אש לקשט את שולחן העבודה שלך עם זה שומר מסך 3D של הלהבות באח.

עץ חג המולד ושלג

(חג המולד)

466703 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 82368 הצבעות

מכרז שומר מסך חג המולד עם עץ חג המולד בחצר האחורית שלנו בנוף מושלג עם שלג וקישוטים לחג המולד. שעונים כמו השלג נופל ובעלי החיים נמצאים בצג תוך כדי האזנה למוזיקה של שירי חג המולד קלאסי.השלג נופל על נוף זה חג המולד.עץ חג המולד הוא כל מעוטר ואורות צבעוניים ב. יש שלג כובע, כפתורים עשויים אבן ועיניים, פה והאף.

ערב חג המולד

(חג המולד)

146253 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 22279 הצבעות

זוכר את ההתרגשות של ערב חג המולד! הכל מוכן ורגוע יורד. הפעל את המסך שלך לאותו ערב שקט עם לילה שלפני חג המולד שומר מסך.האורות על עץ חג המולד להבהב כמו השלג נופל בשלווה מחוץ לחלונות.האח דולק בזמן שהחתול שוכב באמצע החדר, מקושט לחג המולד.סצנה מלאה חום שבהחלט מייצגת את האווירה של ערב חג המולד. הכל מוכן ליהנות היום המיוחד הזה.

אח חג המולד

(חג המולד)

11359 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1154 הצבעות

עץ חג המולד מקושט להפליא, כל המתנות עטופות, והגרביים תלויים. עכשיו זה רק זמן כדי להתכרבל עם יקיריהם ולהישאר חמים על ידי האח. אתה יכול ממש להרגיש את החום המגיע מזה שומר מסך.האמת היא שאח יוצר אווירה נעימה בכל בית, אבל אם אנחנו רואים גם בקישוטי חג המולד, כי הם בסצנה הזאת, המקום המושלם ליהנות מחברתם של סביבת יקיריכם, המשפחה שלך וליצור חברים.

יציב לבית לחם

(חג המולד)

20837 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2790 הצבעות

ייצוגים אמנותיים שונים של הולדתו של ישו באורווה בבית לחם שבו מרים הבתולה ילדו את בנו של אלוהים. באותו היום הוא חגג ביום 25 בדצמבר עם מסיבת חג המולד. סצנות דתיות להולדתו של ישו בבית לחם, עם מרי אמו, האמגושים ואנשי דת אחרים. יצירות אמנות של המשפחה הקדושה. שומרי מסך חג המולד, מלווים בקול פעמונים שהודיעו החג הנפלא הזה.