מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

46422 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1092 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

דקל על החוף

(נופים)

1708 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 43 הצבעות

לנסוע איתנו לחוף ים הקריבי מדהים ולהירגע בחוף הים בצלו של עץ דקל. אתה לא צריך להוציא כסף או לנסוע רחוק! אנו נביא את היופי ושלווה של הים הקריבי למסך של המחשב שלך. כמו כן, תוכל להאזין בשלווה גלי הים מתנפצים על חוף החול הלבן, כי זה שומר מסך שילב צליל. כפי שניתן לראות, מסך הקיץ שלנו יעזור לכם ליצור אווירה לתת לך את הים קצת יותר קרוב אם אתה לא בחופשת הקיץ. לרענן את עצמך להודות חופשי אלינו!

גרו עושים

(הומור מצחיק)

6614 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 168 הצבעות

עם הסרט החדש גרו, נתעב אותי 2, אתה יכול ליהנות שוב שני משרתים. הגבעונים הם האנשים קטנים האלה שעוזרים גרו בתוכניות שלהם, למרות שהם מביכים במקצת. כאן אנו רואים מתחנפים עם נשק חינני, בזוקה שמשיקה עושים נגד מסך המחשב שלך שוב ושוב. המשרתים של גרו ידידותי יביאו מגע הומור אבסורדי לסרט. הם הרוויחו את האהדה של כל הצופים עם הבדיחות שלו. אם אתה רוצה להגן על צג המחשב שלך, לעשות את זה בדרך מצחיקה ביותר עם הגבעונים.

ערב חג המולד

(חג המולד)

4043 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 99 הצבעות

נוף של תאורת עץ טבעית חג מולד עם אורות צבעוניים וכוכבים. ברקע ניתן לראות הרים מושלגים בשמי זרועות כוכבים. לחגוג עם זה שומר מסך ערב חג המולד, הערב או כל היום שלפני יום חג המולד. זה לילה זרוע כוכבים, אנו יכולים גם לראות כמה כוכבים נופלים בשמיים. זוהי חגיגה תרבותית משמעותית עבור רוב העולם המערבי והוא ציין באופן נרחב כחג מלא או חלקי בציפייה ליום חג המולד.בשומר מסך זה בחינם אנו יכולים לראות עץ חג מולד בלילה, מתחת לשמיכה של שלג.

מפלי איגואסו

(מפלים)

9010 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 226 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

נבחר תוניסיה בכדורגל

(כדורגל)

1552 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 70 הצבעות

חסידיו של הנבחרת הלאומית תוניסיה לא יכולים לפספס אותם שומר מסך במחשב שלך.סמיילי נחמד לובש את המדים של צוות הראשי, שמורכב מחולצה, מכנסיים קצרים וגרביים לבנים. המדים השני שלו הוא אדומים לחלוטין. כפי שניתן לראות מאחורי השחקן, אלה הם צבעי הדגל של תוניסיה, שבה יש סהר וכוכב מחומש בתוך. גם צבעים אלה למלא את הסצנה כולה כדי לעודד את קבוצת כדורגל תוניסיה.

שעון פשוט

(שעונים)

11390 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 426 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

שדה

(נופים)

4709 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 319 הצבעות

שומרי מסך אנימציה של שדה של דשא ירוק. כמה חרקים שחור עם כנפיים לעוף קרוב ואת הרוח מעביר את העננים ואת צעיף אדום, על עץ לחצות. המסתורית ואת הנוף מרהיב. א הכפרית למקום על מסך המחשב, עבור אוהבי הארץ. שקט המוסיקה משלים את התמונה מנוחה.

כדור הארץ בחלל

(שטח ו אסטרונומי)

2310 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 45 הצבעות

כדור הארץ מסתובב באפקט 3D בחלל.הכוכב עושה סיבוב שלם שבו אנו יכולים לראות את כל היבשות: אירופה, אסיה, אפריקה, אמריקה ואוקיאניה, וכל האוקיינוסים, כולל אנטארקטיקה בתחתית. בתחתית התמונה יש מרחב עם שביל החלב עם מ'של כוכבים וכוכבי לכת.

מסך שבור

(3d-desktop אפקטים)

5571 הורדות בסך הכל !
5
5 מתוך 10 - 199 הצבעות

זה שומר מסך חינם יגרום לך להאמין שהמסך של המחשב שלך שבור. כל המסכים השטוח להיראות כך כשהם שבורים.החלק הטוב ביותר הוא שהסדקים יופיעו על גבי החלונות ותוכניות שיש לך פתוח באותו הזמן.בפנל שטוח, אם LCD או LED, הם חייבים להיות זהירים מאוד. כל השפעה קטנה יכולה לגרום לניזק בלתי הפיך. גם בעת הניקוי יש צורך להשתמש במטלית עדינה כדי להימנע מגרד את המסך. כאן אתה רואה את ההשפעות של מכה או זעזוע על המסך. אם אתה רוצה להקניט את החברים שלך להתקין את שומר מסך במחשב שלך וליהנות מצפייה בתגובותיהם.