מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

44307 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1034 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

פצצה גרעינית

(כל מני)

1006 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 15 הצבעות

שומר מסך זה בחינם הוא פיצוץ של פצצה אטומית.הפרץ, הפצצות האטומים ליצור פטרייה בצורת נוצה.החום יכול להמס כל דבר בגלל התגובות הגרעיניות הגדולות. ענן זה של צץ כפטריות עשן הוא מעגל שלא נגמר לעולם. אם תתקין אותו, יהיה לך פצצת אטום במחשב שלך. שתף את זה שומר מסך ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר או ב-Google +

גרו עושים

(הומור מצחיק)

6281 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 164 הצבעות

עם הסרט החדש גרו, נתעב אותי 2, אתה יכול ליהנות שוב שני משרתים. הגבעונים הם האנשים קטנים האלה שעוזרים גרו בתוכניות שלהם, למרות שהם מביכים במקצת. כאן אנו רואים מתחנפים עם נשק חינני, בזוקה שמשיקה עושים נגד מסך המחשב שלך שוב ושוב. המשרתים של גרו ידידותי יביאו מגע הומור אבסורדי לסרט. הם הרוויחו את האהדה של כל הצופים עם הבדיחות שלו. אם אתה רוצה להגן על צג המחשב שלך, לעשות את זה בדרך מצחיקה ביותר עם הגבעונים.

מפלים טבעיים

(מפלים)

274396 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 46023 הצבעות

קח נשימה עמוקה, להירגע, ולשים לב לשומר מסך המפל הזה. צפה בזרימת מים הנפילה למטה עם דגי אנימציה, פרפרים, שפיריות, ועוד הרבה יותר! מפל יפה זה זורם מעל המערה ויורד למטה הכניסה לגוונה מרענן בתרחיש כמו ג'ונגל.המוזיקה והטבע המרגיעות נשמע להפוך את הסצנה מתעוררת לחיים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, להוריד אותו, ואם אתה באמת אוהב את זה, לשתף אותו בכל רשת חברתית! תנו לאחרים ליהנות ממה שאתה נהנה!

רוח רפאים ברחוב

(טרור ופחד)

734 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 34 הצבעות

רוח עפה שיטוט ברחובותיה של העיר. כשהלילה יורד, רוחות רפאים מופיעים במקומות שאתה הכי פחות מצפה. רוח רפאים זה שיטוט השכונות של העיר הזאת בזמן שכולם ישנה בשלווה בבתיהם.עיר קסומה שבו אתה יכול למצוא מגוון ישויות על טבעיות ואירועים טבעיים לקרות, כי אף אחד לא יכול להסביר. אם אתה אדם מפחיד, אתה טוב יותר להתרחק מהרחובות האלה כל כך קודרים ...

David Beckham

(גברים מפורסמים)

8405 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 1222 הצבעות

שומרי מסך של דייויד בקהאם. דייויד בקהאם הוא כדורגלן אנגלית, ניק בשם ספייס ילד Becks ו. מאז ה -1 ביולי, 2007, הוא שיחק עבור לוס אנג 'לס גלקסיה, עבור איזו קבוצה הוא קפטן. בעבר, הוא פיתח את הקריירה שלו במנצ 'סטר ארצות ו נדל מדריד. אוסף תמונות של דייויד בקהאם.

שעון פשוט

(שעונים)

10991 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 417 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

שעון כיס עתיק

(שעונים)

2154 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 26 הצבעות

לתת את המחשב מגע רטרו ידי התקנת שומר המסך של שעון כיס ישן שמניף בדיוק כמו מטוטלת. בסרטון הזה, אתה יכול לראות את הסגנון של סרטים משובחים, שצולמו בצבעי חום כהה או שחור ולבן, שכן הצבע בוידאו לא היה קיים באותו הרגע. ברקע, אתה יכול לראות את הסצנה שהייתה רגיל למצוא בערים הגדולות, כאשר יצאו הראשונות, גם אם יש עדיין לא היו כל מכוניות והיו מעט מאוד קרונות מופעלים על ידי סוסים.בשעון הכיס, הידיים ספין טירוף בלי הפסקה, בדיוק כמו פעם, שגם לא מפסיקה. קח מבט מהיר אחורה בזמן עם זה שומר מסך של שעון כיס בציר ישן.

תוֹפֶת

(טרור ופחד)

90 הורדות בסך הכל !
9
9 מתוך 10 - 4 הצבעות

סצנה זו מראה יצור מגיהינום שהוא מוקף בלהבות. זה שד גדול שנמצא בבור של אש וגופרית, ועיניה בהירות הן באמת מפחידות. זיקוקים גדולים המקיפים שטן זה הם התכונה העיקרית של גיהינום, שכולנו רואים כמקום נורא מלא כאב, סבל ופחד. שלב זה נועד לפתוח חלון למקום הזה על מסך המחשב שלך עם השטן במסך שלך.

אנג\'לינה ג\'ולי בטומב ריידר

(סלבריטאים נשים)

2344 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 119 הצבעות

אנג'לינה ג'ולי היא שחקנית אמריקנית, שעשתה תפקידים רבים בסרטי פעולה, אבל הפכה מפורסמים יותר כמו לארה קרופט בטומב ריידר. היא הרוויחה את התהילה שלה ברחבי העולם, הודות לדמות הווירטואלית הגיבור לארה קרופט בסרט לארה קרופט: טומב ריידר, סרט המבוסס על סדרת טומב ריידר הפופולרית משחק וידאו. תמונות בצבע שחור ולבן או של אנג'לינה ג'ולי. הוא גם כיכב בחלק השני ריידר לארה קרופט קבר: סוד חיים.