מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

53861 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1320 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

זריחה על כדור הארץ

(שטח ו אסטרונומי)

2370 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 42 הצבעות

כוכב לכת שלנו מקיף את כדור הארץ מסתובב יום ראשון בעוד אור השמש הוא שחר מאיר נשא את כל המדינות.אור כתום יפה שמעיר אותנו בכל בוקר.כוכב לכת חולף לפני השמש והיום מגיע לכולם.

חופים

(נופים)

4309 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 439 הצבעות

אוסף של תמונות של חופים טרופיים וגן עדן, את התמונות הטובות ביותר עבור המחשב שלך. עם זה שומר מסך אתה יכול לנסוע החופים הכי טובים בעולם בלי לצאת מבית. בואו ליהנות מנוף מדהים מהמחשב שלך. תמונה של חוף בשקיעה עם עצי דקל, סירות, צמחייה, בין יתר. איך היית רוצה לבלות את החגים שלך? אין ספק ששוכב על אחד החופים האלה משתזפים או רחצה במים הצלולים שלה. באותו הקיץ מגיע למחשב שלך עם התמונות טרופיות האלה!

מפלי הניאגרה

(מפלים)

22575 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 2442 הצבעות

ידוע ביופיו, המפלים הניאגרה היא אחד המפלים המפורסמים ביותר בעולם והם בין ארצות הברית וקנדה. תמונות אלו מראות את היופי המלכותי של הנפילות הגדולות. כמו צ'ארלס דיקנס אמר פעם. מפלי הוחתמו מייד בלב שלי, תמונה של יופי. הורד חבילה זו של מסך חינם עכשיו ליהנות מהיופי בעצמך מפלים יפים ביותר עם הכמות הגדולה של מים נופלת!. הם פופולריים ביותר בעולם.

טינקרבל

(סרטים מצוירים)

2249 הורדות בסך הכל !
8
8 מתוך 10 - 135 הצבעות

גלריית תמונות של אופי טינקרבל דיסני, הלוויה הפיות של פיטר פן שהפכה לסמל של הקסם של דיסני. פיות זה מאופיין בלבושה בשמלת עלה ירוקה, נעליים ירוקות עם ציצית לבנה וקשת כחולה על ראשה. השיער שלה בלונדיני, יש עיניים כחולות ושתי כנפיים יפות שתעזורנה לה לעוף. תודה לאבק הפיות, היא גורמת לאנשים, בעלי חיים ואובייקטים לטוס.בתמונות אלה אתה יכול למצוא סצנות מסדרת סרטי פיות דיסני. אם אתה אוהב את אופי דיסני זה, להוריד את התמונות האלה למחשב שלך.

דגל ישראל

(דגלים)

4038 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 322 הצבעות

הדגל של ישראל היה כמו זה מאז 1948. יש לו מגן דוד כחול על רקע לבן, בין שני פסי כחולים אופקיים.הצבע הכחול הוא מנדט שמיים כחולים כהים כמו שרק ומשתנה מדגל אחד למשנהו. זה יכול לנוע בין גוון של כחול טהור, לפעמים מוצל כהה כמעט כמו כחול כהה, לגוונים על 75% לציאן וגוונים טהורים כחול כמו אור מאוד אור. אם אתה אוהב את המדינה הזאת, או הוא הילידים אותו, אז אל תהסס להוריד אותו ולשתף אותו בכל רשת חברתית שאתה יכול!

רוח רפאים ברחוב

(טרור ופחד)

1300 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 53 הצבעות

רוח עפה שיטוט ברחובותיה של העיר. כשהלילה יורד, רוחות רפאים מופיעים במקומות שאתה הכי פחות מצפה. רוח רפאים זה שיטוט השכונות של העיר הזאת בזמן שכולם ישנה בשלווה בבתיהם.עיר קסומה שבו אתה יכול למצוא מגוון ישויות על טבעיות ואירועים טבעיים לקרות, כי אף אחד לא יכול להסביר. אם אתה אדם מפחיד, אתה טוב יותר להתרחק מהרחובות האלה כל כך קודרים ...

אסם מושלג

(חג המולד)

3560 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 122 הצבעות

חג מולד נוף שבו אנו יכולים למצוא שלג כיסה את האסם עם סוס.הנופים המושלגים תמיד קשורים עם חג המולד, הדבר הכי היפה שיכול ללוות את חג המולד הוא שלג, מתברר כל מקום על חותמת חג המולד יפה. בתמונה זו יש אסם עץ מכוסה שלג, בצד החיצוני יש אכילת סוס נופלת שלג. אם אתה רוצה לחגוג את חג מולד תמונה יפה זה יהיה מעטרים את המסך באופן. אסם מושלג זה מגן על סוס מפני הקור. שלג הוא סמל לחג המולד, אבל לא שלגים בכל מקום בעולם בזמן הזה.

חג המולד, כדורים

(חג המולד)

10826 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 673 הצבעות

שומר מסך תוסס וצבעוני. אורות חג המולד וכדורים תלויים מהתקרה. כדורי חג המולד של צבעים: ורוד, צהובים, כחולים וסגולים.הכדורים לסובב לאט, האורות מהבהבים. הרבה צבע ואווירה חגיגית. מושלם עבור מסך החגים. זה בא עם מוסיקה של חג מולד נחמד. בעונה של מסיבות חג המולד תמיד אוהב שיש דברים צבעוניים ועליזים לחלוק עם משפחה וחברים.

גולגולת

(טרור ופחד)

10211 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 1368 הצבעות

טפט מצחיק של גולגולת שמופיעה על מסך המחשב. עם הקובץ הזה אתה יכול להתאים אישית את המחשב שלך כדי לתת לי מפחיד מגע למסך שלך. זה 3D דוגמנות גולגולת אנושית כדי להעיף מבט מציאותי יותר. לעתים קרובות הגולגולת משמשת לעתים קרובות כסמל לסכנה או חומר רעיל. האם אלמנט בשימוש נרחב בעיצוב נושאים האימה כגון למסיבות ליל כל הקדושים, כפי שהוא דבר מאוד מפחיד ויוצר אווירה נהדרת.