מעל 10 הורדות

את שומרי מסך הכי חינם באינטרנט, שהם שומרי מסך ביותר הורדת ליצירת שומרי מסך. זהו סיווג של שומרי מסך הטובים ביותר באינטרנט, אלה הורדו פעמים רבות. רשת האינטרנט שלנו הוא בינלאומי ויש לו מיליוני מבקרים והורדות מדי יום, וזה הסיבה שאנחנו יכולים ליצור שומרי מסך העליון שלנו עם נתוני אמת. כאן תוכלו למצוא את התכנים הפופולריים יותר, כי הרבה אנשים להוריד ולהתקין במחשבים שלהם, בגלל התוכן שלנו הם חינם ואמין עבור מערכת ההפעלה חלונות למחשבים, שהם למעשה הנפוצים ביותר. להשתתף סיווג זה עם ההורדות שלך והצבעות שלך, הן דירוג ושיתוף שומרי מסך על רשתות חברתיות.

את שומרי מסך ביותר הורדת השבוע

הורידו את רוב שומרי מסך מהאינטרנט היא:

תגובה!
להצביע!
שיתוף!
Delicious
שונית אלמוגים

(פיש & אקווריומים)

52430 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 1277 הצבעות

המערכת האקולוגית שונית אלמוגים היא אחד חי וצבעוני ביותר של הטבע. אלמוגים בניין נובעים מי הים החמים המשמשים בית גידול לאלפי זנים של דגים, סרטנים ובעלי חיים ימיים אחרים של צבעים רבים. בעלי חיים ימיים לנוע זה שומר מסך של שונית אלמוגים חיים טרופיים. שעונים כמו דגים שוחים על המסך.

נוף עם מפל

(נופים)

325776 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 68906 הצבעות

ליהנות עם שומר מסך המימי וצבעוני: כחול מדהים של נהרות ומפלים, ירוקה אינטנסיבית של צמחייה ירוקה ואדום או עלה מהפרחים. כמו כן, הצבעים שמחים של ציפורים ופרפרים שעפים במסך שלך. בתמונה זו אנו רואים את נפילת מים ממפל בין הסלעים של הר. פרפרים ויונקי דבש עפים בנהר הכחול. להירגע צופים מפל זה וליהנות מהנוף הטבעי היפהפה הזה.

מזל דגים טרופיים

(פיש & אקווריומים)

1535917 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 292341 הצבעות

המסך הופך אקוריום מדהים עם זה שומר מסך 3D: בחיים דגים בים יצורים אחרים מעל בריכת צבעונית, להעביר 3D קורל שרטון. זה שומר מסך שיפר דגים התנועה וכן אקוריום נשמע ו בועות. אתה יכול של האוקיינוס במחשב. האקווריום אמיתי! ראה מה התחתון של מי ים הטרופי נראה. זה יהיה בדיוק כמו שחייה בים, ממש כאן, על השולחן שלך! הורד והתקן את התכנית ותוססת לחובבי בעלי החיים ימיים טרופיים.

מפל מים

(מפלים)

8076 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 176 הצבעות

האם אתה אוהב את מפלים?בנוף הזה יש מפל גדול בג'ונגל, אנו יכולים לראות את האתרים שונים קטרקט נפילת מים בזמן שאנחנו בג'ונגל מאחורי ומול אגם קטן. תסתכל על המים נופלים לתוך המפל טבעי בנהר בג'ונגל. בחלק העליון אנו רואים את עצי יער המגיעים לקצה מאוד של המים.המים נופל מהמקום הגבוה דרך הסלעים אל האגם בתחתית.

מפלי איגואסו

(מפלים)

10217 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 247 הצבעות

שומר מסך חופשי מדהים של מפלי איגואסו, שהם בין ברזיל וארגנטינה והוא אחד המפלים היפים ביותר בעולם. אם אתה רוצה לנסוע לדרום אמריקה כדי לראות את מפלי האיגואסו, אבל לא יכול להרשות לעצמם טיול, אנחנו נפנה המפל הענק הזה כדי שתוכל לראות מתי שאתה רוצה במחשב שלך. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את שומר המסך. מסע דרך מאות מפלים ביער עם הפלא הזה של הטבע.

שעון פשוט

(שעונים)

12929 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 451 הצבעות

הדרך הטובה ביותר תמיד יודע את הזמן היא עם שומרי מסך אלה. עם שעון על המסך שלך שומר אתה יכול לראות את הזמן בצורה שונה משעונים מסורתיים. במקרה זה יש לנו את התמונה של שעון אנלוגי פשוט, כמו שעון משרד או שעון מטבח.פני השעון לבן עם מסגרת שחורה, המספרים הם גדולים, כך שניתן היה לראות למרחוק.הרקע הוא כחול. אם אתה רוצה לקשט את המסך על המסך עם שעון קיר מסוגנן זה, להוריד את זה אנימציה.

עשן

(כל מני)

7015 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 272 הצבעות

מופיע עשן ופולש למסך המחשב שלך. שומר מסך שקוף, מקורי ומהנה המעורר אש, סיגריות, מדורות וכו 'העשן הוא גם אלמנט שמצביע על מסתורין ותופעה מוזרה. על המסך יופיע עננים קטנים של עשן ממלאים את המסך. אתה יכול לתת את המחשב מגע של מסתורין, כי זה נראה ערפל שתופס כל פינה. זכור שאין עשן בלי אש, כך שאם אי פעם תראה את ענני עשן להיזהר שמשהו עלול להיות שריפה.

צבעונים

(פרחים ו צמחים)

3897 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 221 הצבעות

תמונות גלריה של זרים שונים של צבעונים. תמונות נעות אלה מציג זרי צבעונים הוורודים, לבנים, צהובים, אדומים, כתומים וסגולים, בין יתר.הצבעוני הוא אחד מהפרחים היפים ביותר בעולם.אוסף של תמונות של צבעונים עם עלים גבעולים ארוכים וירוקים. פרח זה ידוע על כך שלא הרבה ריח, אבל יש יופי חזותי מדהים. אם זה הפרח האהוב עליך, אתה יכול לקשט צג המחשב שלך עם אנימציה זה.

אח רומנטי

(אהבה)

79268 הורדות בסך הכל !
7
7 מתוך 10 - 12097 הצבעות

היית פעם ליד אש של אח עם המאהב שלך? דמיין את זה למקום רומנטי עם זה שומר מסך 3D ו הבה אהבת אדנות במחשב. השריפה בבית אח בוער הוא אחד הנפוצים ביותר רומנטי הקלעים שימוש קולנוע וטלוויזיה. זה שומר מסך הורד חינם! האם היית אי פעם ליד האש של אח עם המאהב שלך? תארו לעצמכם סצנה רומנטית עם מסך 3D הזה ולתת שלטונו האהבה במחשב שלך. האש הבוערת באח היא אחת מהסצנות הרומנטיות הנפוצות ביותר בשימוש בסרטים ובטלביזיה. דמיין את עצמך עם החבר או החברה שלך יושב על, ספת פנים אל פנים, מדבר אחד עם השני ... אתה פשוט צריך לקבל את זה ברקע! להוריד שומר מסך זה בחינם, ואם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשתות החברתיות!

נסיכות דיסני

(דיסני)

2599 הורדות בסך הכל !
6
6 מתוך 10 - 82 הצבעות

שומר מסך זה בחינם הוא באמת מצגת של כמה מהתמונות היפות ביותר של הנסיכות של דיסני. דיסני נסיכת שומרי מסך.הדמויות הראשיות נשיות שמופיעות בסרט אנימציה של וולט דיסני תמונות.במסך חינם זה תוכל לראות נסיכות דיסני כמו מולאן, בלה, אריאל, אורורה, סינדרלה, רפונזל, יסמין, פוקהונטס, שלגיה וטיאנה. סרטים קלאסיים נסיכות חדשות ביחד לבסוף נסיכות דיסני אי פעם. הדמויות האהובות שלך יכולות לקשט את המסך שלכם.