שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 258, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20293 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 258 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 2785 הצבעות
מס 66 העליון
להורדה
שהורדו 26334 זמני

המסך שלנו הפך לברכה שממנה יצא, כמו כרית שושן, שעון. על השעון הזה, צפרדע ידידותית מברכת אותנו אומרים לנו הזמן.פני השעון נראה כמו העור של צפרדע בגוונים של ירוק עם פסים ומחוספסים. זהו סוג של שעון אנלוגי עם הקצה בשחור והידיים הן אצות ירוקות.הרקע הוא בריכה עם מים וקני סוף ברורים. אם אתה אוהב טבע, שומר המסך הזה הוא מושלם עבור ביולוגים. זה באופן אוטומטי מסתנכרן עם השעון במחשב שלך.

6
6 מתוך 10 - 175 הצבעות
מס 386 העליון
להורדה
שהורדו 5467 זמני

הורד את שומר מסך חינם זה עם שעון מסוגנן עם נצנצים מתכתיים בצבע זהב. עבור דרך שונה כדי לראות את השעה במחשב שלך, אנחנו מביאים לכם את ההשפעות שעון מודרניסטי זהב ומדגיש בצבע צהוב. ברקע כמה קווים מופשטים של צבע כחול כהה. יש שעון אנלוגי זה סגנון נהדר, מה שהופך אותו מושלמים להתקנה על מחשב במשרד או בעבודה. אם אתה רוצה להתאים אישית את המחשב שלך, ואתה רוצה לעשות את זה בצורה רצינית, כאן הוא איך לעשות את זה.