שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 253, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20293 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 253 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 173 הצבעות
מס 386 העליון
להורדה
שהורדו 5408 זמני

הורד את שומר מסך חינם זה עם שעון מסוגנן עם נצנצים מתכתיים בצבע זהב. עבור דרך שונה כדי לראות את השעה במחשב שלך, אנחנו מביאים לכם את ההשפעות שעון מודרניסטי זהב ומדגיש בצבע צהוב. ברקע כמה קווים מופשטים של צבע כחול כהה. יש שעון אנלוגי זה סגנון נהדר, מה שהופך אותו מושלמים להתקנה על מחשב במשרד או בעבודה. אם אתה רוצה להתאים אישית את המחשב שלך, ואתה רוצה לעשות את זה בצורה רצינית, כאן הוא איך לעשות את זה.

7
7 מתוך 10 - 2749 הצבעות
מס 76 העליון
להורדה
שהורדו 24324 זמני

אם אתה רוצה שהאביב מגיע למחשב שלך, להוריד תמונות בתנועה יפה של שעון חיננית עם פרפרים צבעוניים בסביבה. שעון זה, שאת פניו נראה חיננית, מספר לנו את השעה המדויקת בזמן שאנחנו רואים את הפרפרים יפים סביבו שמזכירים לנו את העונה היפה של האביב. כל עלה כותרת חיננית צהובה מתאימה למספר של השעון. יש פרפרים ממינים וצבעים שונים כמו כתום, כחול, לבן, שחור ואדום. על רקע עלים ירוקים וגבעולים.