שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 233, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20237 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 233 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 299 הצבעות
מס 320 העליון
להורדה
שהורדו 6161 זמני

מסך אנימציה שומר שמציין את הזמן עם שעון דיגיטלי. מעל הרקע השחור אנו מבחינים עלים ירוקים ופרחים, הודות לקרן הכחולה המופיעות כל שתי שניות ולהאיר את האלמנטים של התמונה.הרעש של טיפת מים נופלת לתוך המים מלווה את התמונה. יש שומר מסך זה מבריק נמוך, משום שגם יעזור לך לחסוך באנרגיה בכל פעם שהמחשב שלך הוא כמה דקות במצב המתנה. עלים שונים ופרחים של יערות הגשם, עם קווים שמאירים את הרקע של הסצנה הזאת מופיעים כל כך חשוכים.

5
5 מתוך 10 - 1697 הצבעות
מס 119 העליון
להורדה
שהורדו 15451 זמני

שומר מסך אנימציה של שעון באקווריום, מוקף באלמנטים טבעיים ומים רגועים.תמונה מרגיעה ושלווה, עבור אנשים שתמיד ממהרים. שעון באווירה שלווה זו מסיר את לחץ ועוזר לקחת את החיים צעד אחד בכל פעם. כאשר שומר מסך זה יופיע תוכל לראות את פני השטח של אגם עם העלים צפים על המים. בעוד אלמנטים של לגונה אלה מופיעים שעון שיראה את השעה תופיע גם. כך שאתה יכול ליהנות מסביבה טבעית עם מים קרים.