שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 233, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20265 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 233 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 28 הצבעות
מס 671 העליון
להורדה
שהורדו 2213 זמני

לתת את המחשב מגע רטרו ידי התקנת שומר המסך של שעון כיס ישן שמניף בדיוק כמו מטוטלת. בסרטון הזה, אתה יכול לראות את הסגנון של סרטים משובחים, שצולמו בצבעי חום כהה או שחור ולבן, שכן הצבע בוידאו לא היה קיים באותו הרגע. ברקע, אתה יכול לראות את הסצנה שהייתה רגיל למצוא בערים הגדולות, כאשר יצאו הראשונות, גם אם יש עדיין לא היו כל מכוניות והיו מעט מאוד קרונות מופעלים על ידי סוסים.בשעון הכיס, הידיים ספין טירוף בלי הפסקה, בדיוק כמו פעם, שגם לא מפסיקה. קח מבט מהיר אחורה בזמן עם זה שומר מסך של שעון כיס בציר ישן.

6
6 מתוך 10 - 420 הצבעות
מס 359 העליון
להורדה
שהורדו 5450 זמני

יש לביאה פצועת שעון בין שיניה. האם זה הזמן לאכול? נראה הלביאה רעבה, משום שהיא מנסה לאכול את השעון. רק מלהסתכל על שעון זה תוכל לדעת אם זה הזמן שלך ללכת ולנוח מהעבודה במשרד. בתמונה ניתן לראות דגימת לביאה נושכת שעון כיס עם הניבים החדים שלה.הלביאה שוכבת על דשא ירוק בעת שניסתה לאכול את שעון. אם אתה אוהב חיות, אתה יכול לקשט את המחשב עם מגן מסך המצחיק הזה של לביאה נושכת שעון.