שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 253, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20293 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 253 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 89 הצבעות
מס 648 העליון
להורדה
שהורדו 2825 זמני

זה שומר מסך חינם עם מבט קפוא. שעון זה ייתן לך את השעה הנוכחית בצורה שונה, במקרה זה עם שעון עתידני כדי לנקות וגלי עיוות בכל שנייה. זה שעון דיגיטלי בנקודה על המסך.הסצנה דומה מערת קרח שבו הקירות מכוסים בקרח.הדבר היחיד שלא להקפיא כאן הוא זמן, כמו השעון ממשיך לספור שניות. אם אתה רוצה שעון שלך, אל תהסס להתקין מגן המסך שלנו. אנו בטוחים כי אתה תאהב את זה.

7
7 מתוך 10 - 234 הצבעות
מס 375 העליון
להורדה
שהורדו 5588 זמני

שומר מסך חינם מכיל שעון נחמד.הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר זמן, ובמקרה זה גם הכי מצחיק הם שומרי המסך עם אמיתיים שעונים, אשר ייתן את הזמן הספציפי לדרך חדשה ומהנה, במקרה זה עם שעון מאוד ידידותי וחיובי סמיילי מחייך כדי לתת לנו זמן. זה שומר מסך המושלם עבור ילדים שלומדים בפעם, כי זה כמו שעון אנלוגי יכול להתאמן טוב יותר. והם מוצאים את זה מאוד מצחיק עם הפרצוף שמח שלו במרכז.