שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 233, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20237 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 233 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 590 הצבעות
מס 275 העליון
להורדה
שהורדו 7205 זמני

חזיר קטן מברך אותנו מעבר לגדר של דיר החזירים שלה בזמן שהוא מחזיק שעון שחור קטן עם הפרסה שלו. שעון זה הוא השעון שחור ולבן הקלאסי שנראה כמו אחד במטבח בבית. שומר מסך נעים להאיר את היום המשעמם במשרד שלך. אנימציה של חזיר קטן נשען על גדר קש על רקע שחור. זה תפס את שעון קטן שיגיד לנו את הזמן המדויק ביום. אם אתה אוהב בעלי חיים, נהנה חזיר זה עם שעון שיהיה לקשט את צג כאשר המחשב נמצא במצב המתנה.

8
8 מתוך 10 - 4360 הצבעות
מס 54 העליון
להורדה
שהורדו 32988 זמני

שומר מסך של שעון אנלוגי על רקע של ציפורים ונוף ימי.צבע השולט של שומר מסך זה הוא כחול.השעון ממלא את המסך ומסביב לשעון ניצבי ציפורים שונות. כפי שניתן לראות, במסך זה שומר את השעה הנוכחית הוא ציין בכל העת, בהתאם לזמן כדי לבדוק אם המחשב שלך. עם מוצר זה אתה יכול לקבל שעון אנלוגי עם ציפורים על המסך, עם גלי האוקיינוס ​​השקטים מאחוריו וקבוצה קטנה של עננים ברקע של התמונה.