שעון עם נוף

שומרי מסך שעונים : שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף

אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף

שומרי מסך שעון עם נוף
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

מה השעה? אתה יכול להסתכל שעון דיגיטלי זה בפינה הימנית האחורית עם נוף סתיו שלום ברקע. אגם בסתיו זה יכול לעשות לך לשכוח את הלחץ של הזמן, בלוחות זמנים הקרובים וממהר לכל דבר. שומר מסך זה מודיע לך על הזמן עם שעון דיגיטלי מדויק, בזמן שהוא מראה לך נוף יפה של אגם בסתיו. בתמונה אנו רואים אגם גדול באמצע יער.העלים נופלים באיטיות דרך הצג שלך.

כאשר צג במצב לא פעיל, אתה יכול ליהנות מנוף יפה עם שעון.הנוף מורכב מאגם והיער. עצים לאבד את העלים שלהם ונופלים מעל המים באגם. תוך שהם נהנים נוף טבעי מרהיב זה, אתה יכול לבדוק את הזמן. שומר מסך זה נותן לך שעון דיגיטלי עם מספרים לבנים על רקע שחור. למרות זאת היא סצנה סתוית, אנימציה זו היא מושלמת עבור כל עונה.. להוריד שומר מסך של שעון עם נוף לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של שעונים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של שעונים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 293, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 7 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-06-09 09:05:46, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا שעונים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך שעון עם נוף של שעונים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
7

הדירוג מבוסס על חוות דעת 20293 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 293 זמני
לחזור
5
5 מתוך 10 - 40 הצבעות
מס 669 העליון
להורדה
שהורדו 2916 זמני

שומר מסך שעון אנלוגי.מילת השעון נגזר סופו של דבר (דרך הולנדי, צפוני צרפתי, ובימי ביניים לטיניים) מclagan מילות סלטיק וclocca שמשמעותה "פעמון".מכשיר שקט חסר מנגנון כזה כבר ידוע באופן מסורתי כשעון.בשימוש כללי היום "שעון" מתייחס לכל מכשיר למדידה והצגת הזמן. שעונים ושעונים אחרים שיכול להתבצע על גופו של אחד לעתים קרובות להבחין בין שעונים.הקצה של השעון הזה עשוי ממתכת, והמספרים גם מתכת.הזמן מוצג על זה תלוי בזמן שאתה לבדוק את המחשב שלך, וזה מסתנכרן עם זה.

7
7 מתוך 10 - 3 הצבעות
מס 1421 העליון
להורדה
שהורדו 923 זמני

עם שומר מסך בחינם זה של שעון, תוכל לראות את כדור ארץ כדור הארץ מסתובב. זה שומר מסך מאוד מעודן, עם שעון יד אלגנטי מאוד. כדי להגן על המסך שלך כאשר הוא אינו פעיל, זה שומר מסך של שעון יד הוא הפתרון המושלם, משום שהוא אלגנטי, שאפתן, ויש לו הרבה סגנון. אתה יכול לשתף אותו, אם תרצה ברשתות החברתיות.