ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 105, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 105 זמני
לחזור
5
5 מתוך 10 - 30 הצבעות
מס 1037 העליון
להורדה
שהורדו 963 זמני

ריצת סוס חום במדבר רכוב על ידי רוכב, שהוא לבוש כמו בוקרים. סוסים הם בעלי חיים מאוד קשוחים רכובים, ולכן משמשים למירוצים ונמצאים בשימוש במשקים, כמו בשומר המסך, רוכב במערב האמריקאי פועל על סוסו במדבר. סצנה מזכירה את הסרט, אנו רואים מתרוצצים רוכב המדבר רכובים על שיער חום ויפה סוס ליד גדרות המשמשות להכיל בעלי חיים. אם אתם אוהבים סרטים על בוקרים ואינדיאנים, עם שומר מסך זה בחינם אתה יכול להיות קאובוי וסוסו, רכיבה במהירות מלאה דרך המערב הפרוע.

6
6 מתוך 10 - 1722 הצבעות
מס 138 העליון
להורדה
שהורדו 13509 זמני

שומר מסך מרהיב של דהירה חד קרן לבנה בשלג, ריצה בעלי חיים פנטסטית יפה על פני נוף מושלג.חד הקרן היא יצור מיתי בדרך כלל מתואר כסוס לבן עם קרן במצחו. תמונה של בעלי חיים מופלאים שדוהרים בנוף מושלג.מוסיקה רכה ולירית מלווה את המראה הקסום הזה.הקסם של בעל חיים זה פנטסטי שיש לו צופר קסום על המצח שלה, המבוסס על חיות אמיתיות הוא אחד מבעלי החיים האהובים ביותר לא מציאותיים. באמת, שומר מסך קסום. אם אתם אוהבים בעלי חיים פנטסטיים, או אם זה חופשת חג המולד, אתה תאהב את זה שומר מסך.