ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 8 הצבעות
מס 0 העליון
להורדה
שהורדו 236 זמני

חתול מאוד מיוחד במשקפים שבו אנו יכולים לראות את התמונות של גלקסיות. הברנש חתול עם עדשות עגולות משקפיים שאנו רואים בחלל. סוג של חתול גלקטי שיש לו את היקום בעיניו. תמונה מאוד בציר ואלטרנטיבי עם חתול שונה, מודרני, אמנותי ויצירתי. התקן חתול מקורי זה על המסך שלך שראה את העולם דרך עיניו של חתול.

6
6 מתוך 10 - 643 הצבעות
מס 317 העליון
להורדה
שהורדו 6217 זמני

תמונות של כמה בעלי חיים ימיים כמו צבים, צבים, דולפינים ודגים טרופיים. כמעט 71% משטח של כדור הארץ פלנר הוא מכוסה על ידי אוקיינוסים. חבילת הצגת שקופיות שומר מסך חיים בים בחינם זה מביאה תמונות חיות של מה הוא כמו בתוך אוקיינוסים אלה חיים תקין לשולחן העבודה שלך. ליהנות מתמונות של צבי ים השוחים בעבר המסך, שוניות אלמוגים מלאות חיים, דולפינים שוחים בעדרים, וכו 'תביאו את המסך שלך לחיים מתחת למים עם נוף לים כריזמטי אלה. אם אתה אוהב את זה, אל תשכח לחלוק אותו עם כולם אתה יודע על הרשתות החברתיות!