ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 114, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52262 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 114 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 1036 הצבעות
מס 320 העליון
להורדה
שהורדו 6436 זמני

בשומר מסך זה בחינם, אנו יכולים לראות דרקון עם אש ברקע. שומר מסך זה יוצר אשליה המציאותית של אש, ויגרום לך לחשוב שמסך המחשב שלך האיר!דרקון יש כנפיו הרחיבו כאילו הוא עף. אם אתם אוהבים בעלי חיים פנטסטיים או יצורים מיתולוגיים, אתה תאהב את זה שומר מסך בודאות. יש לו קווי דמיון רבים עם הדינוזאורים הישנים, כי המיתוס שלהם מקורו בממצאים הארכיאולוגיים הקדומים ביותר היו באסיה. שיתוף בכל רשת חברתית שאתה יכול גם שווה את זה! אנשים יכולים אוהבים את זה יותר מדי!

7
7 מתוך 10 - 6062 הצבעות
מס 45 העליון
להורדה
שהורדו 39273 זמני

במסך זה ברשת בחינם אנחנו יכולים לראות נופים שונים של הטבע ויצורים החיים בה. לדוגמא, יער עם בעלי חיים ימיים וציפורים, אגמים ודגים צבעוניים ופורל, נהרות וברווזים בר, אווזים, ברבורי נשרים ועופות, וכו 'הם פשוט ימשיכו ללכת, עפו ושחיו על פני המסך מצד אחד למשנו. אם אתה אוהב את הטבע, זה יכול להיות שומר המסך המושלם בשבילך. טבעי, מרגיע והשלווה ... אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך בפייסבוק, טוויטר וברשתות חברתיות אחרות!