ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52241 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
7
7 מתוך 10 - 131 הצבעות
מס 686 העליון
להורדה
שהורדו 1485 זמני

במסך האנימציה 3D חופשי זה, אתה רואה על מסך המחשב שלך קוף שמח בשכיבה על ענף עץ עם הרגליים והזנב שלה תלויה בזמן שלטף את הבטן שלה ומחייך בחום.העץ שבו הוא שוהה הוא חלק מג'ונגל עצום ושלווה. ישנם כ 260 מיני חיים ידועים של קופים. רבים של עצים, מה שאומר שהם חיים בעצים, אבל יש גם כמה מינים שחיים בעיקר על הקרקע, כמו בבונים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תהססו לחלוק אותו עם החברים שלך ברשתות החברתיות הכי טובות!

6
6 מתוך 10 - 190 הצבעות
מס 808 העליון
להורדה
שהורדו 827 זמני

אם יש לך חתול כחיית מחמד, או לפחות אם אתה אוהב חתולי בית, לך תדע איך סקרן הם עם מחשבים. רק סמן העכבר על המסך גורם להם לרצות לתפוס אותו עם כפות הרגליים שלהם. בשומר מסך זה בחינם, החתלתול לרחרח עם מקלדת המחשב, מנסה להקליד משהו. מסך 3D נחמד מאוד עם חיות מחמד כלול. חיית המחמד של חום זה על שולחן עם מחשב לבן. אם אתה אוהב חתולים קטנים וחמודים, אתה חייב להוריד את שומר המסך ולשתף אותו עם החברים שלך על הרשתות החברתיות שאולי אוהבים את זה יותר מדי!