ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 105, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 105 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 6 הצבעות
מס 1425 העליון
להורדה
שהורדו 548 זמני

כאשר החום מגיע, כולם להתקרר כפי שהם יכולים. זהו המקרה של התנין הזה, שנמאס לו לעמוד בחום של אזורי המדבר. מכיוון שמים בנהר הוא חם מדי, הוא נותן לאמבטיה של מים קרים בברכה מתנפחת, כמו בשימוש על ידי ילדים צעירים.מההבעה על פניו של התנין הזה, הוא נראה לי מאוד נוח במים. אם גם אתם רוצים לרענן לך בימים חמים, אל תהססו ללכת לבריכה. אבל אם אתה לא יכול ללכת, לפחות שנרענן עם שומרי מסך המצחיק שלנו לך.

5
5 מתוך 10 - 723 הצבעות
מס 399 העליון
להורדה
שהורדו 4616 זמני

מסך האנימציה 3D חינם הוא אנימציה באיכות גבוהה, אתה יכול לראות עמק דינוזאור עם עצי דקל ענקיים, מפלי מים עצומים, יערות והרבה דינוזאורים שונים, כמו Diplodocus, טירנוזאורוס רקס או פטראנודון עפים בשמיים. עם שומר מסך זה, תוכל באמת להפוך את צג המחשב לתוך חלון זמן נסיעה לתקופת היורה. בנוסף, את האיכות של המודלים 3D ואנימציות התנועה הן פשוט נשגבות. זה חייב להיות עבור כל סוג של אדם. אם אתם אוהבים דינוזאורים, אז אתה ממש אוהב את זה שומר מסך, אז בבקשה לזכור לשתף בפייסבוק, טוויטר וברשתות חברתיות אחרות!