ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 111, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52262 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 111 זמני
לחזור
7
7 מתוך 10 - 127 הצבעות
מס 769 העליון
להורדה
שהורדו 1957 זמני

במסך שקוף את זה אתה יכול לראות זאבים 3D המופיעים על שולחן העבודה של המחשב שלך או על המשימה הנוכחית שלך. הזאב הנפוץ נקרא גם זאב אפור או זאב אפור. הוא חבר הקיים הגדול ביותר של משפחת הכלב של יונקים. יש זאבים ראשים גדולים ומצח רחב, לסתות חזקות ולהיכנס ולסתות חדות, אוזניים משולשות וקטנות, וגפיים ארוכים וחזקים עם כפות קטנות יחסית. זה חייב להיות למי שאוהב זאבים ואת כל סוגיהם של גזעים. אם אתה אוהב את זה שומר מסך שקוף זה, לשתף אותו עם החברים שלך ברשת החברתית האהובה עליך!

7
7 מתוך 10 - 689 הצבעות
מס 259 העליון
להורדה
שהורדו 7822 זמני

שומר מסך זה הוא מלא בתמונות של כל מיני פרחים. יש גם המון פרפרים המעופפים ונוחתים על הפרחים בצבע הבהירים, כי פרפרים בוגרים להאכיל את עצמם על ידי קליטת הצוף של פרחים.הכנפיים של הפרפרים מכוסים בקני מידה שונות של צבעים שבדרך כלל מתארים ציורים צבעוניים מאוד ומגוונים.באנימציה אנו יכולים לראות כתומים שונים וחרקים מעופפים כחולים ומינים שונים של פרחים כתומים, ורוד ואדום. ראה איך הפרפר נזון מאבקה וצוף. להוריד את שומר מסך עליז זה כדי להוסיף לך למחשב שלך, ואם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשתות החברתיות!