ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 2 הצבעות
מס 1311 העליון
להורדה
שהורדו 371 זמני

שומר מסך חינם של דבורה בין הפרחים שהרפרפים בכנפיהם, מפרח לפרח מחפש צוף והאבקת פרחים ביער. למרות מה שאנשים יכולים להאמין, דבורים אינם חיות אגרסיביות, ולמרות שרבים חוששים העקיצות שלהם, האמת היא שאף פעם לא לנשוך אם הם לא עוררו. שתף ברשתות חברתיות שומר מסך טיפול כזה ולקחת את הפחד מהחרקים אלה לחברים שלך. שהעונים כמו לטוס בין הפרחים וליהנות מהקטע הטבעי הזה.

6
6 מתוך 10 - 157 הצבעות
מס 764 העליון
להורדה
שהורדו 1287 זמני

פשוט יש לו שומר מסך זה בחינם כלבלב חמוד מאוד עם משקפי שמש ושרשרת אדומה על רקע חום. הגור שמח, כי אתה יכול לראות את זה מכשכש בזנב הקטן שלה. כלב קטן עליז זו ידאג למסך שלך כאשר אתה לא שם, והוא ממש יציל את המסך שלך. יש רגע מדויק שבו אתה יכול לראות אותו להראות לך את עיניו. הרקע הוא אדום עם מילויים הוורודים, ויש לו את הרצפה קצת השתקפות. ציור 3D אנימציה המצחיק הזה הוא גור בוקסר. אם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשת החברתית המועדפת עליך.