ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 60 הצבעות
מס 1003 העליון
להורדה
שהורדו 1032 זמני

פנדה, הידוע גם פנדה ענקית להבחין פנדה האדומה שאינה קשורה, היא יליד סין המרכזית מערבית ודרום המערבי דוב.הצורה של הגוף שלה והפנים שלה איכשהו מעבירה ידידותי ותמימות לכולם. אם אתה אוהב דובי פנדה, זה 3D אנימציה דוב פנדה הוא פשוט עומד ביער, להזיז את ראשה כדי לתפוס את נשיכה של הצמח הירוק. ממלאים את המחשב בעדינות עם שומר מסך זה בחינם, ולהזמין את החברים שלך כדי לצפות בו איתך על הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר!

8
8 מתוך 10 - 133 הצבעות
מס 549 העליון
להורדה
שהורדו 3236 זמני

בשומר מסך זה בחינם, לא רק אתה מקבל כל מיני וגדלים של פרפרים עפים המסך שלך, אבל הרקע גם משתנה ככל שזמן עובר. כל הרקעים השונים כוללים כרי דשא צבעוניים, סביבות טיפוסיות שבו פרפרים הם אמורים לחיות. צפה הפרפרים עוברים מפרח לפרח בכל כרי הדשא השונים! שומר מסך זה ניתן להתאמה אישי, כך שאתה יכול לבחור את הסוגים השונים של פרפרי יו רוצה שיופיע, וכמה אתה רוצה לטוס סביב המחשב. זהו, ללא ספק, חייב להיות עבור אוהבי פרפר או פרח.