ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
4
4 מתוך 10 - 393 הצבעות
מס 448 העליון
להורדה
שהורדו 4097 זמני

מגן מסך זה מורכב מאוסף גדול של תמונות הטבע. תמונות של מינים שונים של פרחים ובעלי חיים. אלבום עם תמונות של בעלי חיים כגון ארנבות, שקנאים, שחפים, תוכים, אווזים, דולפינים. ישנם גם תצלומים של פרחים כמו צבעונים, שיחים, חרציות, ורדים, עצי אורן, שן הארי, ועוד פרחים ובעלי חיים יחד כדי לעורר טבע ולהירגע עם תמונת החי והצומח הזה. שומר המסך מורכב משולחן עם חרציות כתומות ברקע. אם אתה אוהב את זה, להיות בטוח שאתה חולק אותו עם רשימת החברים שלכם ברשתות החברתיות המפורסמות ביותר!

8
8 מתוך 10 - 13 הצבעות
מס 1154 העליון
להורדה
שהורדו 876 זמני

במסך זה אנו רואים עכבר תפס את הפקק של בקבוק שמפניה עף באוויר, ככל הנראה על ידי את פקק הבקבוק. ככל הנראה, הוא ניסה לפתוח בקבוק שמפניה, והוא הלך קצת מחוץ להישג יד. עכשיו, העניים, רוכבים על פקק נראה כי אף פעם לא לרדת.מכרסמים מצחיקים שלא יפסיקו לטוס בתוך המסך.סצנה נחמדה לאוהבים של עכברים ומכרסמים. שעונים כמו בעלי החיים מחזיקים את הפקק בחוזקה כדי שלא ליפול.