ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
5
5 מתוך 10 - 235 הצבעות
מס 400 העליון
להורדה
שהורדו 4038 זמני

שומר מסך זה בחינם הוא על צפרדע שהוא צף על פני השטח של איזה אגם או בריכה והוא מוקף בחבצלות מים. זה נראה כמו הצפרדע היא החלקה על קרח או על זכוכית. זה שומר מסך מרגיע של יצור של אמא הטבע בסביבתו הטבעית. אנחנו יכולים לראות אמפיבי חום ועל העלים ירוקים התחתון של כמה צמחי מים. הורד ולקשט את המחשב עם הגשם הזה של חבצלות מים. אם אתה אוהב צפרדעים וסביבות הרגיעו, זה שומר מסך הוא בשבילך. ואם אתה חושב שמישהו אחר חושב כמוך, לשתף אותו ברשתות החברתיות הטובות ביותר!

5
5 מתוך 10 - 21 הצבעות
מס 1027 העליון
להורדה
שהורדו 362 זמני

במסך אנימציה חופשי זה יש לנו פרפר המונרך נפנוף כנפיו, עם נוף 360 מידה ותצוגה אווירית. שני הדעות הן על גבי רקע ירוק עם פרח יפה ורוד. זהו הפרפר הנפוץ ביותר, אך הדבר אינו מונע אותו מלהיות יפה. אם אתם אוהבים פרפרים, אז אתה בוודאי כמו זה, אז להוריד אותו לשים לשים קצת צבע על מסך המחשב שלך ולתת לו לשדר השמחה שלה לחדר שלך. אם אתה אוהב את זה, אל תשכח לשתף אותו עם הרשתות החברתיות האהובות עליכם, כך שאלו שיש להם את אותו אהבתי כמו שאתה יכול ליהנות גם זה שומר מסך חינם.