ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 6 הצבעות
מס 875 העליון
להורדה
שהורדו 1007 זמני

הקוף בשומר מסך בחינם זה משתגע על המחשב ופגע בשולחן עם ידיו כשהוא מתעצבן. מה עושה קוף מול מחשב? אם מישהו עושה עבודת שימפנזה במקום, בטח לא יצליח. אם אתה גם עייף מלעשות את העבודה שלך ואתה רוצה הפרימטים יעשו זאת עבורך, זה שומר מסך יעשה את זה מצחיק.

6
6 מתוך 10 - 583 הצבעות
מס 283 העליון
להורדה
שהורדו 6836 זמני

במסך אנימציה חופשי זה, אנו יכולים לראות נחש המגולגל סביב ענף של עץ. נחשים מפריעים בעלי חיים, משום שהעקיצות שלהם קון להיות ארסיות ולגרום למוות.הנחש בשומר מסך זה מראה לנו את הלשון שלה עם שתי השלכות מדאיגות שלו. כמו כן, המסך הזה מגיע עם רעש מטריד ... אם אתה אוהב נחשים, או זוחלים באופן כללי, אתה חייב לנסות את זה שומר מסך חינם. קדימה, להוריד אותו, ואם אתה אוהב את זה, לשתף אותו עם החברים שלך ועם אנשים החולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה ברשתות החברתיות הנפוצות ביותר!