ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
7
7 מתוך 10 - 539 הצבעות
מס 434 העליון
להורדה
שהורדו 3757 זמני

התמונה הראשית של שומר המסך היא זה של יצור פנטסטי שעשויות להיראות כמו איזה דרקון או נחש עם קרן גדולה מאוד ושיניים ארוכות מאוד. הוא מעוצב על ידי כמה תנועות מופשטות שהם בצבע כתום, ומזכירות כמה להבות גדולות מאוד. יש לו לסתות חזקות מאוד וחזקות ושיניים חדות שיכול להרוס כל דבר בשניות בלבד. האם אתה מעז להתקין החיה האכזרית הזה של העולם של פנטזיה? אל תשכח לשתף את זה שומר מסך, אם אתה אוהב את זה!

7
7 מתוך 10 - 18 הצבעות
מס 971 העליון
להורדה
שהורדו 515 זמני

פאג הגזע לעתים קרובות לסכם "הרבה יותר במעט", המתאר את האישיות המדהימה של פאג למרות שזה מעט מאוד. המעילים החלקים, המבריק שלהם יכולים להיות מלבן לשחורים. שומר מסך זה הוא מצגת קצרה של התמונות הכי חמוד של כלבי פאג וגורים. בתמונות ניתן לראות כלבים מכל הצבעים כולל שחור, חום, בז' ולבן. אם אתה אוהב את הגזע הזה, להוריד אותו, ולשתף אותו בפרופיל של הרשתות החברתיות הטובות ביותר שקיימות כרגע!