ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
5
5 מתוך 10 - 1675 הצבעות
מס 163 העליון
להורדה
שהורדו 12239 זמני

אם אתם אוהבים אקווריומים, אלא גם כמו לווייתנים, בוודאי שיש לך אף פעם לא חשב על שילוב של שני הדברים. עם שומר מסך זה בחינם, זה כאילו שצג המחשב שלך היה הופך לאקווריום מחזיק כל מיני לווייתנים כמו לווייתני רוצח, צוללנים, דולפינים ודגים אחרים שחיים בים, רק שזה לא ממש אקווריום, אבל סביבתם הטבעית, ולכן זה אפילו טוב יותר! לווייתנים באיכות גבוהה אלה ימשיכו חייה סביב הצג שלך יחד עם כל שאר החיים בים תוך ביצוע קולות טבע אמיתיים של הים. זה הוא אחד הטוב ביותר שומרי מסך בכל אוסף חיות הבר, כדי להיות בטוח כדי לשתף אותו ברשתות החברתיות שלך!

6
6 מתוך 10 - 334 הצבעות
מס 458 העליון
להורדה
שהורדו 3936 זמני

יש שומר מסך זה בחינם כמה תמונות של כמה יערות גשם ובחלק של החי והצומח שלה. זה תמיד יורד גשם וציפורים מלאים פרפרים וטרופיות עוברות. התמונות מדהימות הללו של היער, עצים, צמחייה ובעלי החיים לבוא עם צלילים ומוסיקה לשימוש בו. עם שומר מסך זה, מובטחים לך שאתה תביא את המחשב שלך לחיים. אם אתה אוהב את זה, אל תהסס לשתף אותו עם חברים שלך, כדי לראות אם הם אוהבים את זה באותה מידה כפי שאתה עושה.