ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 128, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52262 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 128 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 19377 הצבעות
מס 18 העליון
להורדה
שהורדו 93123 זמני

אקווריום מלא כוס מים ודגי זהב מוצג לך להורדה בחינם.ביצורי הים העמוקים לחיות רבים, רובנו לא יודע. קבל את שומר מסך למחשב שלך ולהיות בטוח לצפות את הדגים ובעלי חיים ימיים אחרים המופיעים בתמונות מרגיעות של העולם התת ימי.הצבע של אלמוגים ודגים טרופיים, בניגוד עם המים הכחולים ומתחת לים.אקווריום גדול עם הרבה דגים טרופיים צבעוניים וחופשיים להתקנה. נסה את זה! וגם, אם אתה אוהב את זה, אל תשכח לשתף אותו עם שאר העולם ברשתות החברתיות הטובות ביותר.

7
7 מתוך 10 - 2 הצבעות
מס 1128 העליון
להורדה
שהורדו 1163 זמני

זחל נחמד לראות את החיוך שלו באנימציה 3D.התולעת מתנדנדת על עלה, וזה נראה משועשע. הוא בילה את חיוך שקט בזמן שיש כיף על מעמדו צמח. למרות שחלק מחרקים או באגים יכולים לתת משהו של אנשי רתיעה או להפחיד, האמת היא שראה ולא נראה כל כך רעה. אם אתה רוצה שהילדים של הבית כדי לראות את הסגנון מצחיק וילדותי משהו במחשב שלך, אתה יכול להתקין מרבה רגליים ירוקות מצחיקים זה כשומר מסך. באג זה מופיע על המסך כאשר המחשב נשאר פעיל במשך זמן.