ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
7
7 מתוך 10 - 688 הצבעות
מס 249 העליון
להורדה
שהורדו 7305 זמני

שומר מסך זה הוא מלא בתמונות של כל מיני פרחים. יש גם המון פרפרים המעופפים ונוחתים על הפרחים בצבע הבהירים, כי פרפרים בוגרים להאכיל את עצמם על ידי קליטת הצוף של פרחים.הכנפיים של הפרפרים מכוסים בקני מידה שונות של צבעים שבדרך כלל מתארים ציורים צבעוניים מאוד ומגוונים.באנימציה אנו יכולים לראות כתומים שונים וחרקים מעופפים כחולים ומינים שונים של פרחים כתומים, ורוד ואדום. ראה איך הפרפר נזון מאבקה וצוף. להוריד את שומר מסך עליז זה כדי להוסיף לך למחשב שלך, ואם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשתות החברתיות!

6
6 מתוך 10 - 36 הצבעות
מס 1045 העליון
להורדה
שהורדו 385 זמני

האם אי פעם רציתי דולפין כחיית מחמד, אבל הוא גדול מדי כדי לקבל אותו באקווריום? שומר מסך זה יגרום לך להרגיש כאילו יש לך דולפין במסך המחשב שלך. תראה איך הוא קופץ פנימה והחוצה מהטנק שלו, ודרך חישוק. ואז זה לוקח את הכדור ומתחיל לקפץ אותו עם האף שלה. זה בטוח הוא דולפין אחד מאושר. דולפינים הם בין בעלי החיים אינטליגנטיים ביותר אשר, יחד עם המראה שלהם הידידותי, הפך אותם פופולרית מאוד בתרבות אנושית כבידור. אם אתה לא רוצה לשלם כדי ללכת לאקווריום, להוריד את שומר המסך ולשתף אותו ברשתות החברתיות לכל!