ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 136, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52262 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 136 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 466 הצבעות
מס 413 העליון
להורדה
שהורדו 4780 זמני

שומר מסך זה הוא מצגת קטנה של אוסף גדול של תמונות של ציפורים בסביבתם הטבעית. ישנם סוגים של ציפורים כמו ברווזים, שחפים, פינגווינים, טווסים, וכו '.. אם אתה אוהב ציפורים, אתה יכול לקבל אותם בחינם ממש כאן, על המסך של המחשב שלך. אתה לא צריך ללכת לשום גן חיות או משהו כזה ... תמונות מרהיבות אלה יעבירו אותך למקום הטבעי ושקט עשה מושלם לציפורים וAves. אם אתה אוהב טבע, זהו אחד משומרי מסך, כי אתה חייב להיות וחייב לשתף ברשתות החברתיות שלך בפרופיל!

7
7 מתוך 10 - 508 הצבעות
מס 489 העליון
להורדה
שהורדו 4022 זמני

זה שומר מסך חינם מכבד את הרוח המדהימה של החברים היקרים ונאמנים שלנו, הכלבים. כלב אף פעם לא יאכזב אותך, זה אף פעם לא יעזוב אותך וזה יהיה תמיד לצדך. במסך זה תוכל לראות תמונות של גזעים שונים של כלבים מלווים במוסיקה יפה וביטויים יפים. ישנם כלבים ששיחקו עם כדורים, כלבים במהופך, כלבים על השלג ... יש אפילו כלב עם פרפר בקצה אפה! אם אתה החבר הכי טוב של הכלב בדיוק כמו כלבים הם חבריו הטובים ביותר של אדם, אז זה הוא, ללא ספק, את שומר המסך אתה צריך לשים על. וגם, אם אתה אוהב את זה, לשתף אותו ברשתות חברתיות כמו פייסבוק או טוויטר!