ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
7
7 מתוך 10 - 4 הצבעות
מס 1562 העליון
להורדה
שהורדו 222 זמני

שני ארנבים קטנים לעבור חרטומיהם בדשא של היער. פרפרים לבנים עפים בעלי חיים. סצנת טבע שבו אנו רואים שני בעלי חיים שונים מאוד, אבל לייצר הרבה קצוות כמו ארנבות ופרפרים. דשא ירוק בשטח עם בעלי החיים הניזונים זה נסתר בין צמחים. הפרפרים הלבנים הקטנים לטוס מסביב לתמונה, מנפנפים בכנפיה בטיסה איטית ושקטה. ארנב עושה תנועות עם הפה שלה בזמן שמרחרח את האוויר.

6
6 מתוך 10 - 5 הצבעות
מס 996 העליון
להורדה
שהורדו 1069 זמני

בעלי חיים הם גם מודרניים ויש לנו נמר שהפך חביב על מחשבים עם נמר זה באמצעות מחשב נייד. אין ספק שהורדה זה שומר מסך טייגר אוהבת את האתר הזה. הנמר שלנו הוא ביער תוך שימוש במקלדת המחשב הנייד. מי אמר שחיות לא יכולות להשתמש במחשבים? ללמוד ממנו, שהוא חי פרא שהפך להיות מאוד מודרני ומשתמש בציפורניו להקליד במקום ציד.הנמר (טיגריס החידקל) הוא מין החתול הגדול ביותר.