ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 106, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 106 זמני
לחזור
8
8 מתוך 10 - 1991 הצבעות
מס 173 העליון
להורדה
שהורדו 11772 זמני

עם זה שומר מסך שאתה יכול לחזור לתקופה הפרהיסטורית במחשב שלך ותראה את התמונות מרהיבות של דינוזאורים הליכה דרך עמקים ירוקים גדולים והרי געש. תוכל לראות במרחק של טירנוזאורוס רקס על פני מסך המחשב שלך, וזבוב עף אחד תקין דרכו. דינוזאורים התפצלו מאבותיהם לפני כ 230 מ'שנים והם יצורים שנכחדו. מעניין לפחות רק כדי להוריד את שומר מסך ולשתף אותו עם החברים שלך! אם אתם אוהבים דינוזאורים, אתה יכול לשחק עכשיו עם זה <= כותרת href = "http://www.free-games.com/Games-IQ-Intelligence/Game-remove-dinosaurs.htm" יעד "blank" = "משחק דינוזאורים "> דינוזאורים משחק .

6
6 מתוך 10 - 568 הצבעות
מס 330 העליון
להורדה
שהורדו 6039 זמני

במסך אנימציה חופשי זה יש לנו ציפורים עם תמונות של בעלי החיים המעופפים הללו. ציפורים אלה כוללים אנפה, נשר, ינשוף, ינשוף מושלג, דרורים, וכו 'מה אתה חושב? הרבה תמונות של ציפורים מכל הגדלים, הגדולים וקטנים, הצועדים על המסך של המחשב שלך! אם אתה לתוך הטבע, זה הוא הפתרון המושלם אם אתה לא יכול לצאת מהבית עכשיו. שומר מסך זה בוודאי ייקח אתכם החוצה, אל הטבע והעולם החי. בדיוק כמו שיש חלון אליו בחדר שלך. קדימה, ולשתף אותו עם החברים שלך בכל רשת חברתית שיש לך!