ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 104, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52248 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 104 זמני
לחזור
6
6 מתוך 10 - 18 הצבעות
מס 1195 העליון
להורדה
שהורדו 947 זמני

יש שומר מסך זה אותיות 3D גדולות שאומרות "גן חיות", והם מוקפים בקצת של חי וצומח.הצמחייה היא רק קצת של צמחים על ידי האותיות, ובעלי החיים הוא בעלי החיים הנפוצים ביותר שאתה מצפה למצוא בגן חיות. יש פיל, נשר, ג'ירפה ושתי גורילות, כולם בגרפיקת 3D, על רקע צהוב. יש בעלי החיים תנועות עדינות מאוד: הפיל מעביר את אוזניה, הנשר בקושי ממצמץ, הג'ירפה בוהה קטנה ושתי הגורילות הן בנוסף, תילוע. הורד שומר מסך זה בחינם ולשתף אותו ברשתות החברתיות הטובות ביותר!

5
5 מתוך 10 - 30 הצבעות
מס 1037 העליון
להורדה
שהורדו 947 זמני

ריצת סוס חום במדבר רכוב על ידי רוכב, שהוא לבוש כמו בוקרים. סוסים הם בעלי חיים מאוד קשוחים רכובים, ולכן משמשים למירוצים ונמצאים בשימוש במשקים, כמו בשומר המסך, רוכב במערב האמריקאי פועל על סוסו במדבר. סצנה מזכירה את הסרט, אנו רואים מתרוצצים רוכב המדבר רכובים על שיער חום ויפה סוס ליד גדרות המשמשות להכיל בעלי חיים. אם אתם אוהבים סרטים על בוקרים ואינדיאנים, עם שומר מסך זה בחינם אתה יכול להיות קאובוי וסוסו, רכיבה במהירות מלאה דרך המערב הפרוע.