ציפורים באביב

שומרי מסך בעלי חיים : ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב

אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב

שומרי מסך ציפורים באביב
האם אתה אוהב את זה? פשוט לחץ!
תגובה!
להצביע!
Pin It!
Delicious

הרבה אנשים כמו ציפורים לומדות, או כמו פשוט כל כך הרבה, שהם בסופו של דבר ללמוד עליהם. חשש זה לחקר ציפורים נקרא צפרות. האם אתה אוהב צפרות? האם אתה נהנה מהתבוננות בטיסה של ציפורים? מהרגע שתתקין את שומר מסך במחשב שלך ולבחון את הטיסה של ציפורים באביב, אתה מרגיש שאתה באמת שם.ציפורים שאתה יכול לראות ציפורים בטבע טרופיות, תוכי, יונקי דבש וסוגים אחרים של ציפורים.האביב הגיע ליער יפה עם מפלים ומפלים ... אם אתה אוהב את זה שומר מסך, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך, גם בגלל אלה שחולקים את אותם אינטרסים כמו שאתה יכול באמת אוהב את זה!

האם אתה יודע שכמה מדענים מאמינים כי ציפורים התפתחו מארכוזאוריה המוקדם, אשר הן קבוצה של בעלי חיים נציגי חיים שהן ציפורים ותנינים מודרניים?התוכי שמופיע בתמונה הוא תוכי כחול שמגיע בליווי מרחף יונק דבש אדום קרוב אליו. ברקע, אנו יכולים לראות מפל נופל באיטיות על פני האגם.. להוריד שומר מסך של ציפורים באביב לחיצה על לחצן «הורדה», זה שירות חינם של Gifmania. שומר מסך זה הוא חלק מאוסף נושאיות של בעלי חיים, כי הם מאורגנים כך שיהיה לך קל יותר להגיע לכאן אם אתה אוהד גדול של בעלי חיים, הורדות הם בחינם וזה שומר מסך כבר הורדו נומרו 111, מה שאומר שזה מאוד פופולרי. זהו מוצר בטוח, זה יעזור לך להגן על המחשב שלך כי זה חופשי לגמרי אמין. שומר מסך זה יש דירוג של 8 על ידי המשתמשים, כי יש להוריד את זה וזה חלק מהאוסף שלנו 2008-11-28 11:04:37, היום שבו נכלל בבסיס הנתונים שלנו. אנו מקווים שאתה נהנה זה וכי זה עוזר לך להגן על מערכת המחשב שלך Windows ההפעלה. شاشة עברית مجانا בעלי חיים. صدار 1.0 95ندوأنظمة التشغيل ويندوز ويز 98 ويندوز 98 SE ME ويندوز يندوز 2000 ويندوز NT ويندوز 2003 ويندوز XP ويندوز فيستا ويندوز 7 ويندوز 8 . אנימציה שומרי מסך ציפורים באביב של בעלי חיים להוריד בחינם ולטפל המסך עם שומרי מסך
8

הדירוג מבוסס על חוות דעת 52262 של המשתמשים

שיעור זה שומר מסך

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
להורדה
שהורדו 111 זמני
לחזור
9
9 מתוך 10 - 401 הצבעות
מס 405 העליון
להורדה
שהורדו 4843 זמני

דובי פנדה הם אחד יונקי מראה הרכים ביותר, כי הם מזכירים לך את דובי. הם חמודים, עגולים ורכות. הם קלים להבחין בכתמים הגדולים שלהם ייחודיים השחורים באזור העיניים, מעל האוזניים ועל פני הגוף שלהם. שומר מסך זה הוא מלא בתמונות באיכות גבוהה של דובי פנדה בסביבתם הטבעית. יש להם את הגוף מכוסה בשיער שחור ולבן. לכל האנשים שאוהבים את החיות האלה, כפי שיש להם מראה מקסים. אם אתה אוהב אותו, לשתף אותו עם החברים שלך ברשתות החברתיות המפורסמות ביותר!

6
6 מתוך 10 - 36 הצבעות
מס 1106 העליון
להורדה
שהורדו 1099 זמני

בזה שומר מסך חינם אנו יכולים לראות מעופפים יונק דבש כחול סביב כמה פרחים. השמיים הוא יפה בצבע כחול בהיר, עם עננים מעט מאוד על זה. הדשא הוא ירוק, והפרחים להדגיש עם הצבע הצהוב שלהם. יונק הדבש הוא מחפש לשבת על אחד מהם, אבל לא יכול לקבל החלטה. יונקי דבש הם בין ציפורים הקטנות ביותר, והם נקראים לעתים קרובות דבורי ציפורים, כי הם יכולים לנפנף בכנפיהם כמוהם, ולעתים קרובות הם אוכלים מפרחים. ציפורים אלו מתאפיינות בנפנוף הכנפיים שלה במהירות גבוהה עד לנקודה שבו העין האנושית לא יכולה לראות בעין בלתי מזוינת.